WazzapMigrator 4.2.5 Full Mod APK

WazzapMigrator hakkında özet

ad WazzapMigrator
Yayımcı
En son sürüm 4.2.5
Platformlar Android 4.0
paket com.nbeghin.whatsappmigrator
İndirme: orijinal WazzapMigrator APK

Sevgili dostlar, size WazzapMigrator APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir İletişim Android APP ve 100.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. WazzapMigrator MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylamanın sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0, toplam 3.997 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

WazzapMigrator : WhatsApp geçmişinizi iPhone’dan Android’e aktarın iPhone’dan Android’e mi geçtiniz ? Endişelenmeyin, WhatsApp geçmişinizi (metinler ve resimler) yepyeni Android telefonunuza taşıyabilirsiniz.

Önemli

  • mesajları ve emojileri içe aktar
  • görüntüleri, sesi, videoyu, belgeleri, konumları ve kişileri içe aktarma
  • eski iPhone’unuzu satmış / vermiş olsanız bile çalışır, PC’nizde / Mac’inizde bir iTunes yedeklemesi olduğundan emin olun

En son sürümü indirin

WazzapMigrator’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.2.5 sürümündeki yenilikler

  1. Android 10, Samsung Note 10 / S10, Huawei P30 / P20, OnePlus 7 / Pro ve Google Pixel 3/4 ile uyumluluk
  2. yerel geri yükleme ile ilgili sorunlar

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

PLAYit – A New All-in-One Video Player 2.5.8.14 – Multifunctional and smart video player for Android Download

PLAYit – A New All-in-One Video Player v2.5.8.14 – Multifunctional and intelligent video player application …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir