Warpath 0.13.0 Apk Full Mod for Android

Warpath 0.13.0 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Warpath
Yayımcı
En son sürüm 0.13.0
Platformlar Android 4.1
paket com.lilithgame.wgame.gp

genel bakış

Sevgili dostlar, Warpath APK’nin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Warpath MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 2.874 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yıl 1939… ama bildiğiniz gibi değil. Hain Kuzgun ordusu dünya çapında kaos ve yıkım yayar ve sadece Warpath’deki asil bir komutan gelgiti değiştirebilir. 90’dan fazla klasik askeri birimden bir ordu kurun ve karşılık verip günü kurtarmak için 20. yüzyılın en büyük generalleriyle birlikte savaşın!

Efsanevi bir sahil inişinin ardından, düşman bölgesinin kalbinde bir direniş üssü kuracaksınız. Savunmanızı özelleştirin, cephaneliğinizi genişletin, birliklerinizi eğitin ve Raven tehdidini ortadan kaldırmak için dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla ittifaklar kurun.

Önemli

 • Düşmanları gerçek zamanlı olarak yok etmek için stratejik konvansiyonları alt üst edin ve taktik dehanızı açığa çıkarın. Birliklerinizi eşzamanlı saldırılar başlatmak için bölün veya stratejik kaleleri çevrelemek için müttefiklerle koordinasyon kurun.
 • MacArthur ve Eisenhower gibi ünlü generallerin yanında savaşın. M4 Shermans’tan B-4 obüslere kadar çeşitli askeri şubeler ve yüzlerce klasik savaş silahıyla küresel bir saldırıya liderlik edin.
 • Birliklerinize teknik üstünlük sağlamak için ekipmanı yükseltin ve araştırma yapın. Daha güçlü silahlar oluşturmak için planlar toplayın. Faaliyetlerinizi desteklemek için kaynakları toplayın ve vergi alın.
 • Avrupa tiyatrosunu merkez alan devasa bir dünya haritasında savaşın. Kuzey Afrika’dan Orta Avrupa’ya kadar savaşın, bölgenizi genişletmek ve savaş için kaynakları güvence altına almak için yüzlerce şehirle mücadele edin.
 • Diğer oyuncularla savaş zamanı ittifakları kurun, ardından devasa düşman saldırılarıyla mücadele etmek için ordularınızı birlikte hareket ettirin ve gerçekten destansı savaşlarda üstünlüğünüzü pekiştirin.

Warpath APK Mod Son versiyonunu indirin

Warpath’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download Warpath Mod Apk v0.13.0

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.13.0 sürümündeki yenilikler

 1. Dünya Haritası başlatıldı ve Lvl 2 şehirlerinin kapılarını açtı.
 2. Optimize Edilmiş Parçalar sistemi.
 3. Yeni diller eklendi: İtalyanca, İspanyolca, Tayca, Vietnamca ve Rusça.
 4. Daha fazla optimizasyon ve yeni işlev.
 5. İnce ayarlanmış veriler ve savaş dengesi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir