Warlords of Aternum 0.91.0 Apk- Mod for Android Full

Warlords of Aternum Mod Strateji Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 150.351 kişi oy kullandı.

genel bakış

Savaş alanında düşmanlarınızla tanışın ve taktiklerinizi test edin. Bu sıra tabanlı strateji oyununda her rakiple savaşmak ve fethetmek için ordunu topla, eğit ve inşa et.

Alayı bir avuç milis kuvvetinden çelik bir dövüş gücüne dönüştürmek için düzinelerce birim toplayın ve toplayın. Her bir birimi donatın ve özelleştirin, silah ve zırh geliştirin ve oyun değiştirme yeteneklerinde ustalaşın.

Aternum topluluğunun savaş ağalarına karşı yoğun PVP savaşlarında yarışın ve skor tablolarının zirvesine tırmanın. Gerçek bir savaş ağası olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Önemli

  • Yoğun sıra tabanlı PvE veya PvP savaşlarında orc horde, dolaşım haydutları ve diğer savaş ağalarını ele geçirin
  • Altıgen savaş alanında yoğun 3D animasyonlu mücadeleye hükmetmek için doğru taktik kararları verin
  • Ordunu sıfırdan inşa et ve güçlü ittifaklar kur
  • Efsanevi silahları keşfedin ve gelgit döndürme özel yeteneklerinin kilidini açın
  • Düzinelerce shire yürüyün ve Dunmar’ın fantastik ülkesini keşfedin
  • Afişinizi PVP liderlik tablolarının üstünde kaldırın

İndirme: Warlords of Aternum Mod APK

Warlords of Aternum’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Kalelerin dengelenmesi daha da geliştirilmiştir. Zaman içindeki zorluk ilerlemesi artık daha fazla faktörü hesaba katmaktadır ve bu nedenle daha pürüzsüz olmalıdır. Warlords of Aternum oynadığınız için teşekkür ederiz!

Savaş ağaları aternum hakkında özet APK

ad Aternum Savaş Ağaları
Yayımcı InnoGames GmbH
En son sürüm 0.91.0
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Smurfs’ Village 2.14.0 game for Android+mod+data Full Download

Smurfs’ Village v2.14.0 + Mod – Fun game of Smurfs Village Android Normal version + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.