Warhammer 40,000: Lost Crusade 0.5.0 Apk Mod Data for Android Full

Warhammer 40,000: Lost Crusade Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 226 kişi oy kullandı.

genel bakış

Warhammer 40,000: Lost Crusade, Warhammer 40,000 evreninde geçen çevrimiçi bir MMO strateji mobil oyunudur. Bir Uzay Deniz Kuvvetleri Kaptanı olarak, bir Savaş Mavna’ya komuta edin, seçkin birlikleri eğitin, efsanevi kahramanları toplayın ve Kaos Kuvvetlerini yenmek ve galaksinin bir kısmını fethetmek için müttefikler ile oynayın! Çünkü uzak geleceğin korkunç karanlığında sadece savaş var. “İmparator için!”

Önemli

 1. Karakterleri yükseltin ve Warhammer 40.000 lobiden ünlü kahramanlarla yan yana savaşın.
 2. Çeşitli Space Marine birimlerine komuta etmenin yanı sıra, Imperium’un sayısız kuvvetini Kaos’a karşı birleştirebilirsiniz.
 3. Kaos güçlerine karşı destansı savaşlara katılabileceksiniz. Kaos’u yok etmek, birliklerini savaş alanında yönlendirmek ve taktik ve beceri kullanarak düşmanları yenmek için bir seferi yönet.
 4. Lider olduğunuz birlikler aslında keşif modunda savaş alanında görünecek. Düşmanı yenmek ve ödüller kazanmak için kahramanları kontrol edebilecek, yetenekleri kullanabilecek ve askerler dağıtabileceksiniz!
 5. Savaş Mavnası’na komuta edin, alanı keşfedin, kaynakları arayın ve Kaos saldırılarını fethedin.
  Fort Obsidian Savaşı’na katılın: dost birimlerle takım kurun, stratejiler ve taktikler geliştirin, Fort Obsidian’ı yakalayın ve ödüller ve zafer kazanın!
 6. Bir uzay kalesi, mareşal kaynakları inşa edin, birliklerinizi genişletin, teknoloji araştırın ve Kaos istilasını püskürtün!
 7. İttifak özelliklerinin tamamı, oyuncuların dünya çapında birbirlerine yardım etmesine izin verir: yerleşik bir çeviri özelliği ile ittifak sohbetinin tadını çıkarın, subay rolleri ayarlayın, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ekleyin ve daha fazlasını yapın!
 8. Birlikler sadece edinilebilir ve araştırılabilir, aynı zamanda daha yüksek seviyeye yükseltilebilir, bu da erken aşamalarda daha fazla esneklik ve stratejik seçenekler sunar!

 

Warhammer 40,000: Lost Crusade OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.cyou.blitzw.google” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. İşte Efsanevi Kahraman Mei’ah geliyor!
 2. Yepyeni Imperial Knight sistemi, şimdi Star Map ve Expedition’da Imperial Knight komutanı olabilirsiniz.
 3. Şimdi kahramanlarla yüz yüze konuşma şansınız olacak, tahmin edin size hangi hikayeyi anlatacaklar?
 4. Temel inşaat planı başlatıldı, bu plana göre temel inşaat daha etkili olacak!
 5. Warp Rescue gerçekleştirirken animasyonu geliştirin.
 6. Battle Barge yükseltme animasyonunu geliştirin.

Mod bilgisi

 1. MENÜ MODU
 2. DMG ÇOKLU
 3. SAVUNMA ÇOKLU

İndirme: Warhammer 40,000: Lost Crusade Apk APK

Warhammer 40,000: Kayıp Haçlı Seferi’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir