Warhammer 40,000: Lost Crusade 0.5.4 Apk Full Mod- Data for Android

Warhammer 40,000 hakkında özet : Kayıp Haçlı Seferi 0.5.4 APK + Mod for Android

ad Warhammer 40.000: Kayıp Haçlı Seferi
Yayımcı
En son sürüm 0.5.4
Platformlar Android 5.0
paket com.cyou.blitzw.google

genel bakış

Sevgili dostlar, Warhammer 40,000: Lost Crusade APK’sının OBB ile en son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Warhammer 40.000: Kayıp Haçlı Seferi MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1 puan aldı ve toplam 1.111 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Lost Crusade, Warhammer 40,000 evreninde geçen çevrimiçi bir MMO strateji mobil oyunudur. Bir Uzay Deniz Kuvvetleri Kaptanı olarak, bir Savaş Mavna’ya komuta edin, seçkin birlikleri eğitin, efsanevi kahramanları toplayın ve Kaos Kuvvetlerini yenmek ve galaksinin bir kısmını fethetmek için müttefikler ile oynayın! Çünkü uzak geleceğin korkunç karanlığında sadece savaş var. “İmparator için!”

Önemli

 1. Karakterleri yükseltin ve Warhammer 40.000 lobiden ünlü kahramanlarla yan yana savaşın.
 2. Çeşitli Space Marine birimlerine komuta etmenin yanı sıra, Imperium’un sayısız kuvvetini Kaos’a karşı birleştirebilirsiniz.
 3. Kaos güçlerine karşı destansı savaşlara katılabileceksiniz. Kaos’u yok etmek, birliklerini savaş alanında yönlendirmek ve taktik ve beceri kullanarak düşmanları yenmek için bir seferi yönet.
 4. Yönettiğiniz birlikler, keşif modunda savaş alanında görünecek. Düşmanı yenmek ve ödüller kazanmak için kahramanları kontrol edebilecek, yetenekleri kullanabilecek ve asker yerleştirebileceksiniz!
 5. Savaş Mavnasına komuta edin, uzayı keşfedin, kaynakları arayın ve Kaos istilalarını fethedin.
  Fort Obsidian Savaşı’na katılın: dost birimlerle takım kurun, stratejiler ve taktikler geliştirin, Fort Obsidian’ı yakalayın ve ödüller ve zafer kazanın!
 6. Bir uzay kalesi, mareşal kaynakları inşa edin, birliklerinizi genişletin, teknoloji araştırın ve Kaos istilasını püskürtün!
 7. Eksiksiz bir ittifak özellikleri seti, oyuncuların dünya çapında birbirlerine yardım etmelerine olanak tanır: yerleşik bir çeviri özelliğine sahip bir ittifak sohbetinin tadını çıkarın, subay rolleri belirleyin, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ekleyin ve daha fazlasını yapın!
 8. Birlikler yalnızca satın alınmak ve araştırılmakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek seviyeli seviyeye yükseltilebilir, bu da erken aşamalarda daha fazla esneklik ve stratejik seçenekler sunar!

 

İndir Warhammer 40,000: Lost Crusade APK Apk Son sürüm

Warhammer 40,000: Kayıp Haçlı Seferi’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Warhammer 40,000: Lost Crusade Mod Apk v0.5.4

Download Warhammer 40,000: Lost Crusade OBB

Google Play

Mod bilgisi

 1. MENÜ MODU
 2. DMG ÇOKLU
 3. SAVUNMA ÇOKLU

Warhammer 40,000 nasıl kurulur: Lost Crusade OBB

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.cyou.blitzw.google” klasörünü çıkarın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer “ ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.5.4 sürümündeki yenilikler

 1. Optimize edilmiş oyun öğreticisi.
 2. Fort Obsidian’ın Yüce Koruyucusu için daha fazla ulusal bayrak eklendi.
 3. Bazı küçük hatalar düzeltildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Tabung 4.1.0 – exciting and scary action game “Tabung” Android +mod +data Download

The Tabung v4.1.0 – Very exciting action game “Tabung” for Android devices Normal version + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir