WarFriends 2.12.0 Apk + Mod + Data Full indir

WarFriends Mod bir Aksiyon Android Oyun. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 125.235 kişi oy kullandı.

Özet

WarFriends, taze grafikler ve sezgisel dokunmatik kontroller ve aksiyon ve zorluklarla dolu çevrimiçi PvP kavgaları ile beceri tabanlı, gerçek zamanlı bir online shooter oyunu. Güçlü askeri silahlar toplayın, bir ordu kurun ve gerçek oyunculara karşı düellolarda çevrimiçi savaş alanlarında savaşın. Bu eğlenceli, hızlı tempolu çevrimiçi PvP düello arenasına atlayın ve tüm zamanların en iyi kavga kahramanı olun!

MOBA ARENA HERO OLUN
Her hafta, Arena’nın kapıları açılır, böylece sıralamadan bağımsız olarak yeteneklerinizi eşitlenmiş maçlarda diğer oyunculara karşı test edebilirsiniz. Çeşitli arena kurallarını deneyin, beceri tabanlı, hızlı aksiyonlu PvP düellolarında oyunculara karşı savaşın ve kraliyet ödülleri toplayın ve şan kazanın.

ZAFER İÇİN TAKIM ET
Sıralamada PvP karşılaşmalarında arkadaşlarınla ​​seninle savaşmaya katıl Uluslararası palavra hakları için liderlik tablolarının zirvesine çıkın. Askeri ittifaklar kurun, dünya çapında zafer kazanın ve gerçek arkadaşlıklar kurun.

İNANILMAZ YANGIN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN
Tabanca ve keskin nişancı tüfeğinden av tüfeğine ve tanksavar bazukalara kadar tam bir silah toplayın. Her silah türünde ustalaşın ve savaş alanlarında efsanevi bir atıcı olun!

Önemli

  • Durdurulamaz bir ordu oluşturmak için piyade askerleri, keskin nişancılar, robotlar, helikopterler, tanklar ve daha fazlasını toplayın. Birliklerini rakiplerini ele geçirmek için stratejik olarak PvP savaşının sıcağında kullan; Onları teker teker çırpın veya onlarla başa çıkmak için bir tank kullanın – bu bir savaş alanı ve seçim sizin.
  • Her hafta, Arena’nın kapıları açılır, böylece sıralamadan bağımsız olarak yeteneklerinizi eşitlenmiş maçlarda diğer oyunculara karşı test edebilirsiniz. Çeşitli arena kurallarını deneyin, beceri tabanlı, hızlı aksiyonlu PvP düellolarında oyunculara karşı savaşın ve kraliyet ödülleri toplayın ve şan kazanın.
  • Sıralı PvP maçlarında arkadaşlarınızla yanınızda savaşmak için arkadaşlarınızı davet edin. Uluslararası palavra hakları için liderlik tablolarının zirvesine çıkın. Askeri ittifaklar kurun, dünya çapında zafer kazanın ve gerçek arkadaşlıklar kurun.
  • Tabanca ve keskin nişancı tüfeğinden av tüfeğine ve tanksavar bazukalara kadar geniş bir silah toplayın. Her silah türünde ustalaşın ve savaş alanlarında efsanevi bir atıcı olun!

İndirme: WarFriends Mod APK

SavaşArkadaşlar’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Google play indir DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir