War Troops 1.24 Apk Full Mod for Android

Savaş Birlikleri hakkında özet 1.24 APK + Android için Mod

ad Savaş Birlikleri
Yayımcı
En son sürüm 1.24
Platformlar Android 4.1
paket com.kocogames.wartroops

genel bakış

Sevgili dostlar, size War Troops APK’sinin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Savaş Birlikleri MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 59 bin 962 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

War Troops, hızlı tempolu bir siper saldırı strateji oyunudur. Kaptansınız ve amacınız düşman siperlerini ele geçirmek. Savaşa hazır olun!

Önemli

Yeni birliklerin ve askeri teçhizatın kilidini açmak için seviyeleri tırmanın. Subay, asker, topçu, sığınak, keskin nişancı, makineli tüfek, kamyon, bazuka, mayın, duman, tank ve daha fazlasını kullanabilirsiniz.

Amaç, savaş alanını geçmek ve tüm düşman siperlerini ele geçirmek. Bunu yapmak, tüm siperlerine saldırmak ve ele geçirmek için dikkatli bir birim alımı ve stratejik ilerleme zamanlaması gerektirecektir. Birimler, üstteki düğmelere basılarak ve otomatik olarak fazla mesai ve düşmanları ortadan kaldırarak para damlatılarak işe alınır ve kontrol edilir. Topçuları iyi kullanmak, savaş alanında ustalaşmanın kolay bir yolu olabilir!

Unutmayın, asla pes etmeyin ve siperlerinizden sonuncusuna kadar tutun! Siper saldırısı başlasın.

War Troops APK Mod Son sürümü indirin

War Troops’u indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.24 sürümündeki yenilikler

  1. Oynanış İyileştirme
  2. Daha İyi Görsel Efektler
  3. Ödül ve Bildirim Sistemi Eklendi
  4. Heyecan verici seviyeler ve sesler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir