War Tortoise 2 1.01.01.5 Apk Mod for Android Download

War Tortoise 2 Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 4.337 kişi oy kullandı.

genel bakış

Güçlü silahlar ve taretlerle dişlere silahlı ağır bir tank olan güçlü Savaş Kaplumbağası’nın kontrolünü elinize alın! Büyük bir dünyayı keşfedin, yeni topraklar fethedin, birimleri toplayın, savunma oluşturun, kaynakları toplayın ve sonunda düşmanı yok edin!

Önemli

 • Tonlarca yükseltme, sınırsız güç, özelleştirme yükleri ve daha fazlası ile benzersiz bir keşif, boşta, artımlı ve atıcı oyun karışımı!
 • Yeni topraklar keşfederken geniş bir dünyada seyahat edin. Yapılar inşa edin ve çeşitli güçlü konumların kontrolünü elinize alın!
 • Güçlü yağma bul ve Savaş Kaplumbağa tonlarca silah ve zırh ile dışarı güverte. Plazma tüfeklerinden topçu toplarına, minigunlara ve obüslere – vites yükselt ve durdurulamaz bir güç haline gel!
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce pilot ve sizin için savaşacak güçlü kahramanlar. Ace Hamster’dan Sincap Elit Keskin Nişancı’ya kadar her biri düşmanı yok etmek için kendi benzersiz becerilerini sunuyor!
 • İnanılmaz grafikleri ve ayrıntılı parçacık efektlerini yaşayın. Daha önce boşta olan herhangi bir oyunun aksine bir dünyaya dalmış olacaksınız!

İndirme: War Tortoise 2 Apk APK

War Tortoise 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

War Tortoise 2 OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.foursakenmedia.wartortoise2” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Yeni Pilot: Treefrog Wiseman!
 2. Yeni Mutasyon!
 3. Yeni Gelişmeler!
 4. Yeni özellikler: ‘Hızlı Harcama’ düğmesi, ‘Ters Çevir-y’ seçeneği, ‘Oyun Verilerini Sıfırla’ seçeneği
 5. Mutasyonlar artık güç derecesi ile gösteriliyor
 6. Yeni Nesil ödül sistemi
 7. Oyunda daha fazla ayrıntı görün!

Savaş Kaplumbağa 2 hakkında özet APK

ad Savaş Kaplumbağa 2
Yayımcı Foursaken Medya
En son sürüm 1.01.01.5
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir