War Robots 6.0.1 Apk +Full Mod +Data for Android

War Robots Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 3.978.259 kişi oy kullandı.

genel bakış

Savaş Robotları Apk cebinize uyan dev robotlar hakkında en büyük shooter oyunu. Dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı destansı PvP savaşlarına katılın ve onlara kimin en zeki, en hızlı, en zor pilot olduğunu gösterin! Sürpriz saldırılara, karmaşık taktik manevralara ve diğer düşmanların kollarına hile yapmaya hazırlanın. Yok edin! Ele geçirmek! Yükselt! Daha güçlü olun ve kendinizi War Robots çevrimiçi evreninde en iyi mekanik komutan olarak kanıtlayın!

Önemli

 • Savaşçınızı seçin. Eşsiz tasarım ve güçlere sahip 50’den fazla robot, kendinize uygun bir stil bulmanızı sağlar.
 • İstediğiniz gibi oynayın. Ezmek ve yok etmek ister misin? Kaydetmek ve korumak için? Ya da sadece düşmanlarından canını sıkıyor musun? Her şeyi balistik füzeler, plazma topları ve dev av tüfeği de dahil olmak üzere devasa silah seçimi ile yapabilirsiniz!
 • Özelleştirmek. Her robot, seçtiğiniz silahlar ve modüller ile donatılabilir. En sevdiğiniz komboyu bulun ve herkese sahip olduklarınızı gösterin!
 • Çok oyunculu olarak birlikte savaşın. Diğer insanlarla birlikte çalışın! Güvenilir ortaklar (ve arkadaşlar!) Bulmak için güçlü bir klana katılın, hatta kendinizinkini başlatın!
 • Kendi başınıza savaşın. Yalnız oynamayı mı tercih ediyorsunuz? Yalnız kurtlar, Arena veya Herkes için Ücretsiz gibi özel modlarda kendilerini ifade edebilirler!
 • Lireyi keşfedin. Savaş Robotları dünyası her güncellemeyle büyüyor ve genişliyor ve sürekli büyüyen topluluk her zaman size yardım etmeye hazır.

İndirme: War Robots Mod APK

Savaş Robotlarını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

War Robots OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.pixonic.wwr” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİ. Görevleri tamamlayın – yeni öğeler, Titanlar veya Platinum kazanın!
 2. TITAN: Nodens (Destek). Takım arkadaşlarınız size teşekkür edecek!
 3. EFSANEVİ PİLOT: Arnav Poe (Ravana)
 4. YENİ SİLAHLAR: Robotlar için Nükleon ve Quarker, Titanlar için Cataclysm ve Siklon
 5. YENİ MODÜL: Overdrive Ünitesi
 6. DENGE GÜNCELLEME: Ravana, Blitz, Ao Jun ve daha fazlasına yönelik ince ayarlar
 7. Warrobots.com adresindeki notların tamamını inceleyin

Savaş robotları hakkında özet APK

ad Savaş Robotları Modu
Yayımcı PIXONIC
En son sürüm 6.0.1
Platformlar Android 4.1
paket com.pixonic.wwr
İndirme: Orijinal Savaş Robotları APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir