War of Nations 7.4.3 Apk for Android Download

War of Nations Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 121.755 kişi oy kullandı.

genel bakış

Askeri imparatorluğunuzu inşa edin ve bir savaş beyni olarak düşmanlarınızı fethedin. Bu ücretsiz MMO Strateji oyununda güçlü bir ordu oluşturun ve bir ittifaka katılın.

Şimdiye kadarki en büyük oyun genişletmelerinden biri olan Alliance Base’e rapor ver! Yeni ortamlar keşfedin, yeni binalar inşa edin ve zafer yürüyüşünüzde yeni kaynaklar toplayın. Ardından, tek oyunculu destansı Kampanyalarda düşmanlarınızı yok edin ve günü ele geçirmek için yeni Komutanlar, Uzmanlar ve İmplantlar alın.

Önemli

  • Diğer oyuncular tarafından işgal edilen dev bir dünya haritasında 10’a kadar karakol inşa edin. Nadir kaynak yamaları üzerine inşa ederek ve düşman bölgesinden kaçınarak stratejik olarak en iyi koordinatları seçin.
  • Tamamen yeni Tek Oyunculu Kampanyalar oyunculara daha önce hiç olmadığı kadar meydan okuyacak! Yeni görevler ve ödüller için günlük olarak geri gel!
  • Dünya çapında 50 oyuncuya kadar saldırıları koordine edin. Birbirinizi korumak ve düşman üslerini harap etmek için güçlü bir İttifaka katılın.
  • İttifakınız için yepyeni bir merkez sunuyoruz. Bacağını kaldırmak ve takım takviyelerini etkinleştirmek için güçlü İttifak Komutanlığı, Anıt ve Malzeme Bileşeni’ni inşa et.
  • Düşman üslerini çalarak, baskın yaparak, ele geçirerek veya işgal ederek düşmanlarınızı farklı savaş stratejileriyle boğun. Temel kalkanlar inşa ederek veya karakolları ışınlayarak savunmanızı güçlendirin.
  • Yapay olarak komutanınızı yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarla birleştirin ve donatın. Düşmanlarınızı fethetmek için en zor olanları birimlerinizle gönderin.
  • Daha büyük ordular, Komutan yükseltmeleri, özel etkinlikler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere oynamak için ödüller toplayın.
  • İttifakınızın gücünü Dünya Hakimiyeti, Tepenin Kralı, Oyuncular Kol Yarışı ve daha fazlasında gösterin.

War of Nations Mod’u indirin ve bölgenizi bugün talep edin!

İndirme: War of Nations Apk APK

War of Nations’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Milletler Savaşı hakkında özet APK

ad Ulusların Savaşı
Yayımcı PopReach Incorporated
En son sürüm 7.4.3
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir