War of Kings 55 Apk- Mod for Android Download

War of Kings Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 11.423 kişi oy kullandı.

genel bakış

War of Kings, Android cihazlar için en iyi strateji (RTS) Savaş oyunlarından biridir,

Hikaye savaşlar, çatışmalar ve klanlar arasındaki çatışmalarla dolu bir dünyada başlıyor, askerler ve müttefikler aramaya başlamalısınız ve komutan ve efsane olacaksınız ve sonra kendi klanınızı kurun ve adım adım imparatorluklarla savaşın ve krallıklar ve düşmanlarla savaşın Global War’da size yakın olan Tahtlar Kralı!

Önemli

  • Dünyanın dört bir yanından rakipler aramaya başlayabilir ve onlarla Arkadaşlarınızla savaşabilir ve medeniyet krallıklarını geliştirmek için ganimet ve taşlar kazanabilirsiniz,
  • İnternet bağlantınız yok mu ?! Endişelenmeyin, internete bağlanmaya gerek kalmadan düşmanlarla sürekli oynayabilirsiniz.
  • Kolay kontrol ve askerleri kolayca kontrol etmek ve onları her yere taşımak için düzinelerce araç var, krallığı keşfetmeye çalışın!
  • Herkesin kendi stratejisine sahip olduğuna inanıyoruz, bu nedenle klanınızı geliştirip düşmanları yenmek için güçlü kılan düzinelerce özellik ve araç sağlandı.
  • “Kings of War” oyununda zeka kazanmanın anahtarıdır, bu yüzden rakiplerinizin üstesinden gelmek için etkili ve güçlü stratejilerinizi geliştirmelisiniz.
  • RPG avatarınızı klanınızın sembolü olarak seçebilirsiniz.
  • Rakiple savaşa başladığınızda, askerlerinizin yeteneklerini geliştirebileceğiniz ve klanı büyük ve güçlü savaş krallıkları yapmak için kaynaklarınızı artırabileceğiniz “Akademi” adlı bir bina var.
  • Vatandaşların hayatta kalması için kaynak toplamak için işçileri çalıştırmalısınız. Odun, taş, altın ve buğday kaynakları vardır, bu nedenle kaynaklarınızı eşit düzeyde tutmalısınız.
  • War of Kings, klanınızı en güçlü olmak için sürekli düşünmenizi sağlayan birçok harika müziğe sahiptir!

İndirme: War of Kings Apk APK

War of Kings’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni özellik: Savaş Sisi!

War of Kings APK hakkında özet

ad Kralların Savaşı
Yayımcı Falcon Stüdyoları.
En son sürüm 55
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir