War of Kingdoms: Archer of the Realm 2.3.3 Premium Full Apk + Mod for Android

War of Kingdoms 2.3.3 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Krallık Savaşı
Yayımcı
En son sürüm 2.3.3
Platformlar Android 4.1
paket com.zitga.empire.warriors.td

genel bakış

Sevgili dostlar, size War of Kingdoms APK’sinin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. War of Kingdoms MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,5 puan aldı ve toplam 100,551 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden Kule Savunucuları! Güçlü düşmanlarla savaşmaya, etkili stratejiler düzenlemeye, en güçlü kahramanlara komuta etmeye ve krallığını korumaya hazır ol!

Zafer ve zafer kazanmak için sonsuz savaşta MİLYONLARCA sürü savunması oyuncusuna katılın. Eğer krallık acele sınırlarının kule savunmasının gerçek bir hayranıysanız, bu fantezi kale savunma oyunlarını kaçıramazsınız!

Empire Warriors TD Mod , krallığı korumak için sizi bölge savunma savaşlarına götüren harika bir grafiklere, etkileyici bir oyuna sahiptir. Fantezi kuleleri, güçlü kahramanlar ve sihirli taşlar sistemi ile göreviniz, karanlık patronlara ve işgalcilere karşı savaşmak, kendi dünyanız için barışı geri getirmek için kendi stratejinizi oluşturmaktır. Sadece geleneksel bir krallığa hücum TD oyunlarının en çekici özelliklerini yakalamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuların kuleyi saatlerce savunmasını sağlayan pek çok yeni öğeye de sahiptir!

Önemli

 • Çekici, eğlenceli ve ÜCRETSİZ olan destansı bir krallık acele kule savunması!
 • İstediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabileceğiniz android için çevrimdışı oyunlar.
 • Android için diğer bölge savunma ve strateji oyunlarından daha iyi olan güzel grafikler.
 • Elinizdeki tüm gücü düşünün, en uygun strateji ve taktiklere sahip olmak için kale savunmanızın düşmanı hakkında dikkatlice öğrenin. En iyi ordu savunması sizi şanlı zafere götürebilir!
 • Android için bu bölge savunma strateji oyunlarında hem zorlu hem de ilginç olan 3 zorluk seviyesine sahip 35+ harita.
 • Farklı işlevlere ve güçlere sahip 4 tür Savunma Kulesi, 5 yükseltilebilir seçenekle birlikte gelir. Krallığınız için en güçlü kale savunmasını oluşturmak için toplam 20’den fazla form kullanın!
 • 11 Farklı güç ve becerilere sahip kahraman. Savaşa liderlik etmek ve intikam almak için savaşçılarınızı seçin. Yenilgi ya da mağlup olmak size kalmış!
 • Kahramanlarınızı, şiddetli patronları ve istilacıları uzaklaştırabilmeleri için güçlendirmeye yardımcı olan 10’dan fazla benzersiz Rün türü.
 • Kendi becerilerine sahip 30’dan fazla düşman türü. Minyonları küçümseme, yoksa kale savunmanı yok edecekler!
 • Bu bağımlılık yapıcı strateji ve kule savunma oyunlarında ve diğer özgür krallık acele oyunlarında asla göremeyeceğiniz bölge savunmasında yoğun patron savaşı!
 • 5 Güçlendirmeler – en zor savunma anlarındaki gerçek kurtarıcılar.
 • Bu kale savunma oyunlarında 100’den fazla başarı – en güçlü savunmacının fethetmesini bekliyor!
 • Rekabetçi Turnuva: Empire Warriors TD, bağımlılık yapan bölge savunma oyunları ve Infinite Challenge ile zorlu ücretsiz kule savunma oyunlarının dünyasında en iyi savunmacının kim olduğunu görelim!

War of Kingdoms APK Mod Son Sürüm İndir

War of Kingdoms’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download War of Kingdoms Mod Apk v2.3.3

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.3.3 sürümündeki yenilikler

 1. Dengelemeyi iyileştirin
 2. Bazı küçük hataları düzeltin

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Walking Dead No Man’s Land 3.16.0.125 -Full data Download

The Walking Dead No Man’s Land v3.16.0.125 – The popular game of the animated series …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir