War Machines Tank Battle 5.2.0 Full Apk-Mod (Fast Reload) for Android

Savaş Makineleri hakkında özet

ad Savaş Makineleri
Yayımcı
En son sürüm 5.2.0
Platformlar Android 4.1
paket com.fungames.battletanksbeta
İndirme: Orijinal Savaş Makineleri APK

Sevgili dostlar, size Savaş Makineleri APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Savaş Makineleri MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 980.598 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Tankını seç, düşman ordusunu yen ve savaşı kazan!

Savaş Makineleri Mod en patlayıcı ücretsiz çok oyunculu ordu oyunu! Diğer orduya karşı çevrimiçi aksiyonda destansı savaşlara ve güçlü tanklara katılın. Bu askeri oyun, savaş ve savaş oyunlarını sevenler için tasarlanmıştır.

Dünyanın her yerinden orduyla savaşın, savaşı kazanmak için askeri tankınızı kullanın, tankların dünyasında usta ve en büyük tank komutanı olun.

Önemli

  • 3 dakikalık çevrimiçi aksiyon, tankınızın savaşı kazanmak için bir gök gürültüsü gibi olabildiğince çok tankı vurması gereken şeydir!
  • Ülkenizin onurunu yabancı topraklardan gelen orduya karşı koruyun. Çin, ABD, Rusya, Japonya ve daha fazlasından yıldız tankları vurun. Çok oyunculu savaşta tankların bütün dünyası!
  • Takım tabanlı savaşlarda veya herkese açık ordu savaşında savaşın.
  • Tankınızı çok çeşitli güçlü savaş makinelerinden seçin ve savaşta olduğu gibi savaşı kazanacak kararlar verin. Düşmanın bölgesini hızlı bir şekilde bulmak ve savaş zekası sağlamak için hafif bir tank, gök gürültüsü seçin. Ya da en ağır olanı Panzer’ı al ve düşmana askeri öfkeni ver.
  • Yeni destansı tankların kilidini aç ve onu tank yıldızına yükselt! Tank özelleştirmesi ile düşmanınıza kim olduğunuzu gösterin. Ordu oyunlarının en iyi tankeri olmaya hazır mısınız? Savaşın!
  • Çeşitli çok oyunculu savaş savaş alanlarında savaşın ve düşmanlarınızı vurun: Avrupa şehirleri, sanayi bölgeleri, insan toprakları yok … Savaş alanını tanıyın ve düşman ordusunda ustalaşın.

En son sürümü indirin

Savaş Makineleri’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

YouTube’da Fragmanı İzle İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.2.0 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Zombie War: Idle Defense Game 75 – Arcade game – Click “Zombie War” Android +mod Download

Zombie War: Idle Defense Game v75 + Mod – Arcade and fun game “Zombie War” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir