War Commander: Rogue Assault 4.6.1 Full Apk for Android

Savaş Komutanı: Rogue Assault hakkında özet

ad Savaş komutanı: haydut saldırı APK
Yayımcı
En son sürüm 4.6.1
Platformlar Android 4.2
paket com.kixeye.wcm
İndirme: Orijinal War Commander: Rogue Assault APK

Savaş Komutanı: Rogue Assault Mod bir Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 169.993 kişi oy kullandı.

Devasa çok oyunculu çevrimiçi dünyada sürükleyici bir savaş oyunu olan War Commander: Rogue Assault Mod , mobil cihazlarda gördüğünüz hiçbir şey gibi çarpıcı, tamamen 3D bir savaş alanı deneyimi sunuyor. Ordunuzu yönetin ve Savaş Bölgelerinin kontrolü için düşmanınıza karşı stratejik grevler başlatın.

3.Dünya Savaşı’ndan sonra hayatta kalan birkaç komutandan biri olarak üssünüzü koruyun, birliklerinizi özelleştirin ve hayatta kalmak için düşmanlara saldırın. Dünyanın kontrolünü ele geçirmek için savaşarak bu çevrimiçi askeri strateji oyununda nihai savaşçı ol.

Rogue Assault, bugüne kadar mobil cihazlarda en gerçekçi askeri oyundur. Tanklarınızın, helikopterlerinizin ve piyadelerinizin doğrudan kontrolü ile düşman ordularını vurun ve bir savaş ustası olun.

Önemli

  • Sürükleyici 3D çok oyunculu askeri strateji oyunu
  • Bireysel veya oyuncuya karşı oyuncu savaşı
  • Gerçek zamanlı, bireysel birim kontrolü
  • Riflemen, ağır nişancı ve gergedan tanklarına anında erişim
  • Güçlü birliklere ve askeri güce erişim için seviye atlayın

Savaş Komutanı: Rogue Assault’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir