War Commander: Rogue Assault 4.12.1 Apk for Android

War Commander: Rogue Assault 4.12.1 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Savaş Komutanı: Rogue Assault
Yayımcı
En son sürüm 4.12.1
Platformlar Android 4.2
paket com.kixeye.wcm

genel bakış

Sevgili dostlar, War Commander: Rogue Assault APK’nın son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.comüzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Savaş Komutanı için önerilen yaş : Rogue Assault MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 174,573 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Devasa çok oyunculu çevrimiçi bir dünyada sürükleyici bir savaş oyunu olan War Commander: Rogue Assault Mod , mobil cihazlarda şimdiye kadar görmediğiniz çarpıcı, tamamen 3D bir savaş alanı deneyimi sunar. Ordunuza komuta edin ve Savaş Bölgelerinin kontrolü için düşmanınıza karşı stratejik saldırılar başlatın.

3. Dünya Savaşı’ndan sonra hayatta kalan birkaç komutandan biri olarak üssünüzü savunun, birimlerinizi özelleştirin ve hayatta kalmak için düşmanlara saldırın. Dünyanın kontrolünü ele geçirmek için savaşarak bu çevrimiçi askeri strateji oyununda nihai savaşçı olun.

Rogue Assault, mobil cihazlarda bugüne kadarki en gerçekçi askeri oyundur. Tanklarınızın, helikopterlerinizin ve piyadelerinizin doğrudan kontrolü ile düşman ordularını aşın ve bir savaş ustası olun.

Önemli

 • Sürükleyici 3B çok oyunculu askeri strateji oyunu
 • Bireysel veya oyuncuya karşı oyuncu mücadelesi
 • Gerçek zamanlı, bağımsız birim kontrolü
 • Tüfeklere, ağır topçulara ve gergedan tanklarına anında erişim
 • Güçlü birimlere ve askeri güce erişim için seviye atlayın

War Commander: Rogue Assault APK Mod Son versiyonunu indirin

War Commander: Rogue Assault’u indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download War Commander: Rogue Assault Mod Apk v4.12.1

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.12.1 sürümündeki yenilikler

 1. Ağır Vasıta sezonu Ağustos ayında başlıyor. KONTROLLÜ YAKMA özelliği etkinliğinde Kasırga kazanın ve teknolojiye zamanla hasar verin.
 2. Ares’inizi 10. seviyeye yükseltin, ardından “Ateşin Kanatları Altında” etkinliğinin 2. aşamasında yeni teknolojiler edinin. 31 Temmuz Cuma başlıyor.
 3. Ağustos Savunma Güncellemesi: Enerji Santrali, Ağır Trafo, Transformatör, Ağır Flak, Ağır Savaş Topu, Ağır SAM ve Ağır Platform.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir