WallPix 2.2.1 Apk + Mod for Android

WallPix Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 5.393 kişi oy kullandı.

genel bakış

WallPix, HD (Yüksek Çözünürlüklü) ve 4K (UHD | Ultra HD) duvar kağıtları ve harika Note10 zımba deliği ve Note10 artı delik deliği (Cut out) A51, A71, Note10 için kullanılabilen duvar kağıtları içeren ücretsiz bir uygulamadır. lite, S10 lite duvar kağıtları

Eşsiz En Kaliteli 4K duvar kağıtları sunuyoruz | Full HD duvarlar her gün ve vektör, minimal, dope, siyah, amoled, yumruk deliği, Not 10 ve Not 10 artı + kes, A51 ve A71 kesme ve delme deliği, soyut, Canlı Duvar Kağıtları vb. .

Önemli

  • Hızlı ve kolay kullanımlı kullanıcı arayüzü sağlıyoruz
  • Zamana, popülerliğe vb. Dayalı resim toplamak için Koleksiyonlar, Keşfet, Popüler ve Sık Kullanılanlar gibi çeşitli bölümlerimiz var.
  • Akıllı telefonunuz için harika 4K, UHD, uyuşturucu, Amoled resimlerinden oluşan ve zamanla daha fazlasını ekleyen 25’ten fazla iyi düzenlenmiş kategorimiz var.
  • En iyi duvar kağıdını her gün Günün Duvarı olarak güncelliyoruz, böylece her gün şaşırtıcı harika duvar kağıtları ayarlayabilirsiniz.
  • Favori duvar kağıdınızı favorilere ekleyin, böylece daha sonra favori bölümünde görüntüleyebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz temayla uygulamamızı keşfedebilmeniz için seçiminiz için üç temamız var.

İndirme: WallPix Mod APK

WallPix’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir