Vizmato 2.1.4 Full Apk for Android

Vizmato Mod bir Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 26.964 kişi oy kullandı.

OyunTakip.CoM uygulamasından genel bakış

Birkaç dakika içinde harika görünümlü videolar hazırlayın! Vizmato, videolarınızı süper serin hale getirmek için filtreler, temalar, müzik, efektler ve metin eklemenize izin veren kullanımı kolay bir Film yapımcısıdır. Bu videoları veya GIF’leri Facebook, Instagram, YouTube, Whatsapp ve bir milyondan fazla kullanıcı topluluğumuz içinde paylaşın!

Nihai video yaratıcısı Vizmato ile özel anlarınızın videolarına göz kamaştırın, komik bir şeyler oluşturun veya kendi Müzik videonuzu kaydedin ! Hızlı bir video kaydedin, efektler ekleyin, müzik ekleyin ve bir sanat eseri yaratın!

Önemli

  • Güçlü Video Editörü – Mükemmel bir film parçası oluşturmak için birden fazla videoyu kırpın, kırpın ve düzenleyin. Videonuzu dönüştürmek için metin, filtreler, temalar, görsel efektler ve arka plan müziği ekleyebilirsiniz. Videonuzu tersine oynatmak için harika Ters aracımızı da kullanabilirsiniz.
  • Slayt gösterisi yapımcısı – Fotoğraflarınızı videolara dönüştürün! Müthiş slayt gösterisi yapımcımız size bir parça müzikal ve görsel sanat yaratmanızı sağlar. Saniyeler içinde inanılmaz bir video slayt gösterisi oluşturmak için fotoğraflarınızı, bir temayı ve müziği seçin!
  • Video FX – Videonuza, herhangi bir video düzenleme uygulamasında bulunan en havalı Video efektlerinden bazılarını verin. Hollywood filmlerinde kullanılanlar da dahil olmak üzere 40’tan fazla görsel efekt arasından seçim yapın! Videonuzu anında canlandırın
  • Filtreler ve Temalar – Filminize Eski Okul, Perili, Romantik, Hollywood Blockbuster ve daha pek çok şeyden oluşan bir görünüm vermek için 20’den fazla görsel filtre ve tema arasından seçim yapın! Temalarımız, videonuza doğru estetiği vermek için Görsel Filtrelerin gömülü müzikle mükemmel birleşimini sunar
  • Video ve GIF Kaydedici: Vizmato kendi HD Video ve GIF Kaydediciniz! Gerçek zamanlı kayıt yaparken bir dizi filtre, tema ve anında video fx kullanabilirsiniz. Filminizin hızını ayarlamak için Ağır çekim veya hızlı çekim yapın. GIF’ler ve döngülü videolar için basit Tek dokunuşla kaydımız, mükemmel GIF döngüsünü kaydetmenizi sağlar
  • Müzik – 30’dan fazla Ücretsiz Viztunes’dan arka plan müziğinizi seçin veya videolarınızdan herhangi birini canlandırmak için istediğiniz arka plan müziğini ekleyin! Dudak senkronizasyonunuzu doğru yapmak için Videolar çekerken müzik çalabilirsiniz!

İndirme: Vizmato Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Vizmato’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Vizmato APK hakkında özet

ad Vizmato APK
Yayımcı
En son sürüm 2.1.4
Platformlar Android 4.4
paket com.globaldelight.vizmato
İndirme: original Vizmato APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir