[VIP] PC Remote 7.2.0 Apk – Mod for Android Full

PC Uzaktan Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 36.197 kişi oy kullandı.

genel bakış

Monect PC Remote, yerel veya uzaktan PC’yi Wi-Fi veya Bluetooth üzerinden kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Önemli

  • Yerleşik sensörler ve özel olarak tasarlanmış düğme düzenleriyle her türlü PC oyununu oynayın ve bunları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz
  • Ekranı ve PC kamerasını telefona gerçek zamanlı olarak aktarın
  • Cihazlar arasında dosya aktarımı
  • En yüksek güvenlik: Uzak ağda 256 Bit AES Oturum Kodlaması

İndirme: PC Remote Mod APK

PC Remote’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Mizanpaj oluşturma şimdi sayfa ekleyebilir
  2. Destek simülatör Xbox denetleyicisi

PC Remote hakkında özet

ad PC Uzaktan Kumandası
Yayımcı Monect
En son sürüm 7.2.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir