[VIP] HelloTalk 3.7.4 Apk- Mod for Android Download

HelloTalk Mod bir Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 117.809 kişi oy kullandı.

genel bakış

İlk küresel dil öğrenme ve kültür alışverişi topluluğu olan HelloTalk Apk , sizi diğer dillerin anadili (İngilizce, Japonca, Korece, İspanyolca, Fransızca, Mandarin Çincesi, Kantonca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve 100 diğer dil ile) bağlar ) ÜCRETSİZ!

Önemli

  • İhtiyaçları sizinkine uyan kişileri arayın.
  • Metin / sesli / sesli mesajlar aracılığıyla ana dili İngilizce olan kişilerle hedef dil pratiği yapın.
  • İletişim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar.
  • Tüm anadili konuşanların görmesi ve yorum yapması için dil, kültür veya seyahat hakkındaki soruları paylaşmak ve sormak için Anlar’ı kullanın.
  • Öğrenme özellikleri şunları içerir: Yazma / konuşma becerilerinizi geliştirmek için dil çevirisi, harf çevirisi, dilbilgisi düzeltmesi, metinden sese ve ses tanıma.
  • HelloTalk ile öğrenme müfredata değil iletişime bağlıdır. Ödeviniz yok!

İndirme: HelloTalk Mod APK

HelloTalk’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Aşağıdaki liste: Aşağıdaki listenize yeni arama özellikleri eklendi. Şimdi hangi Dil Ortaklarının sizi karşılıklı olarak takip ettiğini görebilirsiniz. Neden onlarla sohbet etmeye başlamıyorsunuz?
  2. Bazı küçük hatalar düzeltildi

HelloTalk APK hakkında özet

ad HelloTalk
Yayımcı HelloTalk Dilleri Öğrenin Uygulaması
En son sürüm 3.7.4
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir