[VIP] HelloTalk 3.8.1 Apk Full Mod for Android

HelloTalk 3.8.1 APK + Mod for Android hakkında özet

ad HelloTalk
Yayımcı
En son sürüm 3.8.1
Platformlar Android 5.0
paket com.hellotalk
İndirme: orijinal HelloTalk APK

Sevgili dostlar, size HelloTalk APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Eğitim Android APP olduğunu ve 5.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. HelloTalk MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 131.003 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

İlk küresel dil öğrenme ve kültür alışverişi topluluğu olan HelloTalk Apk , sizi diğer dillerin anadili (İngilizce, Japonca, Korece, İspanyolca, Fransızca, Mandarin Çincesi, Kantonca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve 100 diğer dil ile) bağlar ) ÜCRETSİZ!

Önemli

  • İhtiyaçları size uyan kişileri arayın.
  • Metin / sesli / sesli mesajlar aracılığıyla ana dilinizi anadili olan kişilerle pratik yapın.
  • İletişim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar.
  • Tüm anadili konuşanların görmesi ve yorum yapması için dil, kültür veya seyahat hakkındaki soruları paylaşmak ve sormak için Anlar’ı kullanın.
  • Öğrenme özellikleri şunları içerir: Yazma / konuşma becerilerinizi geliştirmek için dil çevirisi, harf çevirisi, dilbilgisi düzeltmesi, metinden sese ve ses tanıma.
  • HelloTalk ile öğrenme müfredata değil iletişime bağlıdır. Ödeviniz yok!

İndir HelloTalk APK Mod Son sürüm

HelloTalk’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.8.1 sürümündeki yenilikler

Bu güncelleştirme kararlılık geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri içerir.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir