Vineyard Valley 1.16.11 Apk +Full Mod for Android

Vineyard Valley Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 54.952 kişi oy kullandı.

genel bakış

ROMANTİK, GİZEM ve PUZZLES mi arıyorsunuz? Yeni ÜCRETSİZ renk patlatma eşleştirme oyununda tesisi tasarlayın ve yenileyin ve zorlu bulmaca seviyelerini çözün!

Vineyard Valley tepelerinde yer alan The Tangled Vines, bir zamanlar gelişen Teyze ve Margaret Teyze ve en iyi arkadaşınız Simone ile çocukluğunuzu geçirdiğiniz bir bağ. Tangled Vines yenilenmeye ihtiyaç duyuyor ve eşleşen oyunları oynayarak tesisi eski ihtişamına geri döndürmek ve süslemek size ve Simone’a bağlı! Yüzlerce zorlu çöküş bulmacalarından küpleri patlatın, güçlü kombinasyonlar oluşturun ve yenileme eğlencesinin başlamasına izin verin!

Renkli bir karakter kadrosuna aşık olun ve hikayenin drama, romantizm, gizem ve daha fazlasıyla nasıl geliştiğini görün. Eğer küpleri patlama ve bağımlılık ve zorlu maç 3 bulmaca çözmek gibi Tangled Vines geçmişinden sırlarını ve gizemleri ortaya çıkarın.

Önemli

  • Kendi bağ tesisinizi YENİLEME ve geri yükleme
  • İlginç karakter kadrosunu KEŞFEDİN ve hikayelerinin ve sırlarının tadını çıkarın
  • Yüzlerce bağımlılık eşleştirme bulmaca çözmek için MAÇ ve patlama küpleri
  • Prestij seviyenizi artırmak ve muhteşem ödüllerin kilidini açmak için tesisi DEKLEYİN
  • Ücretsiz hayatlar, ekstra paralar ve özel avantajlar kazanmak için bağlanmak için sosyal kulüplere katılın

İndirme: Vineyard Valley Apk APK

Vineyard Valley’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yepyeni dekor, hikaye ve seviyeler yeni eklendi!
  2. Yeni Ivy engelini tanıtıyoruz! Temizlemek ve altındaki gizli nesneleri ortaya çıkarmak için Ivy’nin yanındaki parçaları eşleştirin!
  3. Yakında: Tangled Vines Etkinliği! Büyük ödüller kazanmaya hazır olun ve Margaret’in bu büyüleyici yeni hikayede mülkün ölmekte olan asmalarını restore etmesine yardımcı olun!

Hakkında bağ APK

ad Vineyard Valley Mod
Yayımcı Jam City Inc.
En son sürüm 1.16.11
Platformlar Android 6.0
paket com.jamcity.superchef
İndirme: Orijinal Vineyard Valley APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir