VIMAGE 2.3.1.0 Premium Apk Mod for Android Download

VIMAGE Mod bir Fotoğrafçılık Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 88.548 kişi oy kullandı.

genel bakış

VIMAGE App , fotoğraflarınıza hareketli efektler ve öğeler eklemenizi ve bunları canlı sanat eserlerine dönüştürmenizi sağlayan bir sinemagraf oluşturma uygulamasıdır. Kendin görmek ister misin? Yukarıdaki kısa tanıtım videomuzu izleyin.

Sinemagraflar, insanları hayatınıza ve anlattığınız hikayelere dahil etmek için son trenddir. Facebook’ta (sadece canlı portreleri düşünün), Instagram ve diğer sosyal medyada sıcaklar ve slayt gösterilerinize ve görsel pazarlama içeriğinize yaratıcı, göz alıcı bir bükülme koymak için harika bir araç. Onlar da yapmak eğlenceli olduklarını bahsetmiyorum bile.

Önemli

  • VIMAGE’i açın ve fotoğraf çekmek veya galerinizden birini seçmek için ‘+’ düğmesine basın. Bir efekt eklemeden önce fotoğrafınızı düzenlemekten çekinmeyin.
  • Beğendiğiniz ve resminize uygun olduğunu düşündüğünüz bir efekt seçin. Şu anda 70’ten fazla yerleşik efektimiz var ve bunları geliştirdikçe uygulamaya sürekli yenilerini ekliyoruz.
  • Seçtiğiniz efekti fotoğrafınıza yerleştirin. İstediğiniz gibi ayarlayın – küçültebilir veya büyütebilir, döndürebilir, rengini, opaklığını ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.
  • Vimage’inizi kurtarın ve gitmeye hazırsınız. Tek bir dokunuşla Instagram’da veya diğer sosyal medyada paylaşın ve yaratıcılığınızın hak ettiği tüm tanınmayı elde etmesine izin verin.

İndirme: VIMAGE Mod APK

VIMAGE’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni Katılım
  2. Ok Animatör
  3. Kuralları
  4. Profil adınızı düzenleme seçeneği
  5. Çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeler

VIMAGE APK hakkında özet

ad VIMAGE
Yayımcı vimage
En son sürüm 2.3.1.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir