Viking Village 8.2 Apk Full Mod for Android

Viking köyü hakkında özet 8.2 APK + Mod for Android

ad Viking Köyü
Yayımcı
En son sürüm 8.2
Platformlar Android 5.0
paket com.limitlessfun.vikingvillage.free

genel bakış

Sevgili dostlar, size Viking Village APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

ôyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Viking Village MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 82.069 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Viking Village Mod , kötü şövalyelerden bir köy inşa edip savunduğunuz minimalist bir gerçek zamanlı strateji / temel savunma hibrid oyunudur. Kaynakları toplayın, stratejik pozisyonlarda okçu kuleleri kurun ve hayatta kalmak için yakın dövüş Viking savaşçılarını kontrol edin. Düşman köyüne saldır ve kazanmak için köy ateşlerini yok et. Savunmanıza katkıda bulunmak için güçlü barbarlar yakalayın. Ekstra saldırı gücüne ihtiyacınız varsa geyikleri doğrudan kontrol edin! Ekstra kaynaklar elde etmek için korsan kamplarına saldırın.

Önemli

 • Özel yetenekleri ve eşsiz evcil hayvanları olan bir sürü kahraman – bazen evcil hayvanların kendi evcil hayvanları var! 🙂
 • Tren Köylüleri, Savaşçıları ve Okçuları
 • Kaynak toplamak için çiftlikler, madenler ve ağaçlar dikin
 • Geyik kontrol altına almak ve onlarla düşmanlara saldırmak!
 • Kaynak almak için korsanları yen ya da köyünü korumak için onları işe al
 • Barbar’ı yakalayın, köyü koruyacak ve hatta korsanları öldürerek kaynakları toplayacak!
 • Köyünüzü izlemek için güçlü bir birime sahip olmak için Korsan Kaptan’ı yenin. Alternatif olarak, onu işe almak için bazı kaynaklar verin!
 • Yukarıdan aşağı görünümde oynayın veya 3. kişi modunda bir savaşçıyı kontrol edin.
 • Köylüler tamamen yapay zeka kontrollüdür, böylece bina ve dövüşe odaklanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak gerekirse kontrol edin.
 • Güzel grafikler

Nasıl oynanır

 1. Çiftlikler, ağaçlar veya taş madenleri oluşturmak için ahşap kütüklere dokunun.
 2. ‘Birim Oluştur’ düğmesine, ardından bir köylüyü ortaya çıkarmak için ‘Köylü’ düğmesine dokunun. Köylüler otomatik olarak serbest bir çiftlik, ağaç veya taş madeninden kaynak toplamaya başlayacak. Bir kaynak sitede sadece 1 köylü çalışabilir.
 3. Kahraman varsayılan olarak seçilidir – kahramanı taşımak için yerde herhangi bir yere dokunun. Kahramanın evcil hayvanı otomatik olarak takip edecek.
 4. ‘Birim Oluştur’ düğmesine dokunarak savaşçılar ve okçular oluşturun.
 5. Köylüler, savaşçılar ve okçular evlere ihtiyaç duyar – ‘Oluştur’ düğmesine dokunarak daha fazla ev yapın
 6. Her ne pahasına olursa olsun köy ateşini savun – düşmanlar onu yok etmek için her gece gelecek.
 7. Bir orduyu toplayın ve kazanmak için düşman köyü ateşini yok edin.

Viking Village APK Apk indir Oyunu oyna

Viking Köyü’nü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download 

 

 

Download Viking Village Mod Apk v8.2

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.2 sürümündeki yenilikler

 • Android 4.4 desteği eklendi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir