UNKILLED 2.0.9 (Full) Apk- Mod for Android

UNKILLED hakkında özet

ad UNKILLED APK
Yayımcı MADFINGER Oyunları
En son sürüm 2.0.9
Platformlar Android 4.1
paket com.madfingergames.unkilled
İndirme: orijinal UNKILLED APK

Sevgili dostlar, size OBB ile UNKILLED APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. UNKILLED MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru 5 puan üzerinden 4,4 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 666,108 kişi oy verdi.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

En iyi zombi oyunu için hazır olun. Dead Trigger ve Dead Trigger 2’nin yazarlarından, dünya çapında 160 milyondan fazla kez indirilen başarılı Zombi oyunları.

Önemli

 • Destansı bir hikayeyle 150’den fazla görevde hayatta kalmak için savaşın. • SHERIFF, DODGER, MINESWEEPER, BUTCHER ve daha fazlası dahil olmak üzere benzersiz zombileri ve patronları hedefleyin.
 • FPS kontrol sistemimiz dünya çapında yüz milyonlarca oyuncu tarafından onaylanmıştır. Çok çeşitli gamepad desteği.
 • Zombi oyununda FPS çevrimiçi çok oyunculu atıcı ile dünyanın her yerinden oyuncuları ele geçirin.
 • Çatışma Operasyonlarında kendi zombi ordunu kur ve diğer oyuncuların üslerine karşı savaşa git! Eşzamansız çok oyunculu
 • LSAT makineli tüfek, SAIGA-12K av tüfeği ve M24 keskin nişancı tüfeği içeren beş sınıfta 40’tan fazla silah. Hepsi güzel bir şekilde FPS görünümünde modellenmiştir.
 • Bir sürü kaplama karakterinizi ve silahlarınızı özelleştirmeniz için hazır.
 • Kahramanınızı özelleştirilebilir beceriler ve yüklemelerle tasarlayın.

UNKILLED’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

UNKILLED OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.madfingergames.unkilled” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.0.9 sürümündeki yenilikler

Harika haber! Yeni iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri ile dolu 2.0.9 yeni güncellemesini yayınladık. Güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirmeyi unutmayın.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir