Uciana 25 Paid Apk for Android Download

Uciana Mod Strateji Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 2.037 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu gerçek 4X mobil oyunda kendi uzay yolculuğu imparatorluğunu kur. İmparatorluğunuzu Yıldızlara yayarken yeni teknolojileri, diğer yabancı ırkları, sahipsiz gemileri ve çok daha fazlasını keşfedin. Galaksi haritaları ve yıldız sistemleri prosedürel olarak üretilir, bu nedenle her oyunda keşfedilecek yeni bir şey olacaktır.

Önemli

Galaksideki durumunuza bağlı olarak imparatorluğunuzun araştırma, çiftçilik ve üretim arasındaki kaynaklarını nasıl yöneteceğinize karar vermelisiniz.

Mevcut sistemlerinizi daha fazla bina, yıldız limanı veya savunma ile kurmaya odaklanıyor musunuz? Yoksa büyüyen imparatorluğunuzu savunmak için gemi filosu yerine büyümeye, inşa etmeye devam ediyor musunuz?

Uciana Mod ayrıntılı sıra tabanlı gemiden gemiye savaş sunuyor. Farklı silahlar, savunma ve diğer bileşenlerle gemilerinizin her birinin yükünü özelleştirebilirsiniz. Muharebede rakiplerinizi en iyi şekilde değerlendirmek için iyi stratejiler ve planlama yapmalısınız.

Bu oyun yıllardır bizim hayalimiz oldu. Önümüzdeki aylarda içerik ekleyerek, dengeleyerek, yapay zekayı geliştirerek ve çok daha fazlasını yaparak oyunu geliştirmeye devam edeceğiz.

İndirme: Uciana Mod APK

Uciana’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Diplomasiyi devre dışı bırakma seçeneğini ekleyin. İmparatorlukların her biri tüm oyun için birbirleriyle savaşacak.
  2. Paylaşılan depolama alanından oyunları kaydetme ve yükleme yeteneğine eklendi.

Uciana hakkında özet APK

ad uciana
Yayımcı Birdshel
En son sürüm 25
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Art of War 4.5.2 – a special and interesting strategy game “Battle Art” Android+mod Download

Art of War v4.5.2 + Mod – Fun strategy game “Art of War” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir