Tubio 2.66 Apk Full Mod for Android

Tubio hakkında özet

ad Tubio
Yayımcı
En son sürüm 2.66
Platformlar Android 4.1
paket com.aesoftware.tubio
İndirme: original Tubio APK

Sevgili dostlar, size Tubio APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu ve fazla 10,000,000+ cihazlarda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Tubio MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 140.882 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Telefonunuzdan TV’nize kablosuz ve ÜCRETSİZ olarak web videoları ve müzik yayınlayın.

Zevk almak istediğiniz çevrimiçi video veya sesi keşfetmek için en sevdiğiniz web ortamına göz atmak için bu uygulamayı kullanın; ardından oynat düğmesine dokunun. Yerel olarak saklanan videolar ve fotoğrafların oynatılması artık desteklenmektedir.

Tubio, bağlı tüm TV’leri otomatik olarak keşfeder (aynı Wi-Fi ağı üzerinden) ve yalnızca telefonunuzla akış gerçekleştirmenizi sağlar.

Önemli

Akışı oynatmak, duraklatmak, durdurmak veya aramak için TV uzaktan kumandanız olarak Tubio’yu kullanın. Ses seviyesini Android cihazınızın donanım düğmelerini kullanarak da ayarlayabilirsiniz.

Artık YouTube, Vimeo, Facebook, Soundcloud, Mixcloud vb. Videoların keyfini tek bir dokunuşla doğrudan TV’nizde izleyebilirsiniz. Dahası, uygulamaya her girdiğinizde hızlı erişim için istediğiniz diğer web sitelerine yer işareti de ekleyebilirsiniz.

Akış sırasında, geçerli çalmayı kesmeden telefonunuzu her zamanki gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.66 sürümündeki yenilikler

Kararlılık ve performans iyileştirmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir