Trivia Crack 3.78.1 Apk (No Ads) Full Mod for Android

Ivır zıvır çatlak hakkında özet 3.78.1 APK + Mod for Android

ad Diğer bilgiler
Yayımcı
En son sürüm 3.78.1
Platformlar Android 5.0
paket com.etermax.preguntados.pro

genel bakış

Sevgili dostlar, size Trivia Crack APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Trivia Android Oyunu ve 500.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Trivia Crack MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru 5 puan üzerinden 4,4 üzerinden 4,4 puan aldı ve toplam 68,404 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Eğlenceli genel trivia soruları yanıtlayan quiz oyunu hızlandırın! Arkadaşlarınızla oyunları seviyor musunuz? Eğlencelik sorular sormak için arkadaşlarınıza ve ailenize meydan okuyun! Sadece önemsiz soruları cevaplamakla kalmaz, aynı zamanda bu sınav uygulamasında çoktan seçmeli sorular önererek en zeki olduğunuzu kanıtlayın. Dünyanın en iyi trivia uygulamasıyla yeni eğlenceli ve ilginç gerçekleri öğrenirken dünyaya ne kadar zeki olduğunuzu gösterin. Sınavlar için en iyi oyunun yıldızı ol!

Önemli

 • Yol gezileri için yeterince trivia alamıyor musunuz? Tito, tüm yol gezisi trivia ihtiyaçlarınız için birinci sınıf Coğrafya bilgisini paylaşacak. Hangi ülkenin Batman adında bir şehri olduğunu tahmin edebilir misiniz?
 • Bilim söz konusu olduğunda Albert adama gitmek. Eğer iyi trivia soruları seviyorsanız, matematik, kimya, fizik ve hatta teknoloji hakkında sizi test edebilir!
 • Hector onurunuzu çağlar boyunca koruyacak. Bir düelloda rakiplerinizi devirerek Tarihte izinizi bırakın.
 • MVP trivia spor malzemesi misiniz? Bonzo, Sports trivia ile önümüzdeki sezonlarda formunuzu koruyabilir!
 • Van Gogh ve Monet arasındaki farkı anlatabilir misiniz? Bırakın Tina Sanat bilginizi test etsin.
 • Spoiler uyarısı! Pop Eğlence ile ilgili her konuda eğlenceli trivia soruları ile güncel tutacak. TV şovları, video oyunları, filmler ve müzik ile ilgili en yeni pop ıvır zıvır şeyler hakkındaki bilginizi kanıtlayın.

Nasıl oynanır

 1. Çarkı döndürün: Sizi altı kategorimizden birinde test edeceğiz. Doğru cevap verin, böylece sıranızı kaçırmayın!
 2. Kurma mastarını doldurun: Çarkı Kurma bölümüne indirerek bir karakter edinin veya üç soruyu doğru cevaplayın.
 3. Karakterleri toplayın: Üç soruyu doğru cevaplayarak ya da rakibinizi bir düelloya davet ederek onlardan birini kazanın! Maçı kazanmak için altı karakterin hepsini alın!

Trivia Crack APK Apk indir Oyunu oyna

Trivia Crack’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.78.1 sürümündeki yenilikler

 1. Kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri
 2. Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Super Starfish 2.12.2 Smart Fish Star” action game for Android +mod Download

Super Starfish v2.12.2 + Mod – Action and beautiful game of Smart Starfish Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir