Trial Xtreme 4 2.8.13 Apk Mod for Android Full Data

Deneme Xtreme 4 hakkında özet

ad Deneme Xtreme 4
Yayımcı
En son sürüm 2.8.13
Platformlar Android 4.1
paket com.x3m.tx4
İndirme: original Trial Xtreme 4 APK

Sevgili arkadaşlar, size OBB ile Deneme Xtreme 4 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Racing Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Deneme Xtreme 4 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 709.591 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu sıradan bir beceri tabanlı yarış oyunu – henüz en iyi motokros PVP oyunu için tasarlanmış yepyeni Xtreme fizik motorumuz. Bir yarış oyununun sunabileceği en iyi 3D grafiklerde milyonlarca oyuncuyu, çılgın engelleri ve muhteşem bisikletleri aşın

Önemli

 • Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yarış ve nakit para ve diğer harika ödülleri kazan! Büyük para kazanmak ister misiniz? Jackpotu kazanmak için PVP düellolarında ve turnuvalarında yarışın.
 • Her seviye sadece bisiklet becerilerinizi değil, aynı zamanda stratejik düşüncelerinizi de zorlar. Herkes seviyelerimizi, özellikle 3 başlangıç ​​ile tamamlayamaz ve şimdiye kadarki en çok Xtreme seviyemize ulaşamaz!
 • Gördüğünüz en çılgın 3D grafikler, çılgın bir sürüş deneyimi oluşturmak için mükemmel tasarlanmış seviyelerle bir araya geliyor.
 • Bisiklet yeteneklerinizi yükseltin; mevcut en zorlu ekipmanlarla ‘pistte’ performansınızı ve bisikletinizin görünümünü iyileştirin.
 • Sürücünüzü 200’den fazla harika özelleştirme ekipmanı ile birleştirin ve tarzınızı yeteneklerinize uygun hale getirin.

Deneme Xtreme 4 OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.x3m.tx4” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize ulaşın. Sana yardım edeceğiz.

2.8.13 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir