Traveling Blast 1.1.22 Full Apk + Mod for Android

Travelling Blast hakkında özet

ad Seyahat patlama APK
Yayımcı WhaleApp LTD
En son sürüm 1.1.22
Platformlar Android 4.1
paket com.whaleapp.travelingblast
İndirme: Original Travelling Blast APK

Travelling Blast Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,2 puan aldı, toplam 392 kişi oy kullandı.

Mükemmel bir tatil fikriniz nedir? Seyahat etmeyi sever misin? Seyahat eşleşmenizi bulmanıza yardımcı olabilmemiz için Travelling Blast ile seyahat ilgi alanlarınızı kontrol edin! Tek ihtiyacınız olan biraz zaman ve büyük bir rüya! Travelling Blast, dünyayı dolaşıp tüm tuğlaları kaldırdığınız bir Match 2 ve Blast fayans oyunudur. Maç 3 oyunları sıradan oyuncular için idealdir! Heyecan verici bulmaca oyunlarını seviyorsanız, bugün bağımlılık yapan Match 2 oyunlarımızdan birini indirin. Her şey seyahat etmekle ilgili! Her şey patlama ile ilgili! Seyahat Patlaması! Bugün bir macera hikayesi içeren bir bulmaca görevi başlat!

Mobil cihazlar için yeni, zorlu bir bulmaca oyunu mu arıyorsunuz? Maç 2 oyunları cihazınıza mükemmel bir ektir! Heyecan verici maç 2 oyunu Seyahat Blast indirin ve bu heyecan verici bulmaca oyunu bağımlılık dünyasında kaybolmak! Maç 2 oyunu Travelling Blast iki aynı renkli fayans maç, puan kazanmak, güç ups kilidini, patlama ve tahta temizlemek ve yeni seviyeleri boyunca ilerlemek bir bulmaca oyunudur. Oyunda büyük ödüller kazanmak için üç ve daha fazla eşleşen döşemeyi bağlayın. Beyin meydan ve eşleşen renk blokları patlama!

Uzman bir gezgin misiniz? Dünyanın en popüler turistik yerlerini biliyor musunuz? Travelling Blast ile dünyanın uzak köşelerine seyahat edin! Farklı ülkelere giden yolu karıştır ve eşleştir! Bizim seyahat trivia oyun ile seyahat bilginizi test edin! Ama önce, eşleşen blokları bulun ve onları patlatmak için onlara dokunun. Basit ama dikkate almak için birçok maç ve patlama stratejileri ile, Travelling Blast daha oynadığınızı keşfetmek farklı hileler ile sizi şaşırtacak! Beyninizi test edin ve büyük kazanmaya çalışın – bu şekilde dünyayı dolaşacaksınız.

Önemli

 • Basit oyun – sadece seviyeleri geçmek için eşleşen küpleri dokunun!
 • Tahsil kartpostallar her şehrin ana konumlar tasvir!
 • En sevdiğiniz şehirler hakkında efsaneler, gerçekler ve büyüleyici detaylarla bilgi noktaları!
 • Hangi şehri ziyaret edeceğinize siz karar verin!
 • Ücretsiz güçlendiriciler, ücretsiz jetonlar ve günlük ödül olarak belirlenen süreler için sınırsız güçlendiriciler!
 • Heyecan verici ödüller ile Yıldız Sandıkları!
 • Yüzlerce bulmaca seviyesi!
 • Maceralarınızı diğer oyuncularla paylaşmak için bir oyun içi sosyal ağ!

Travelling Blast’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1.22 sürümündeki yenilikler

 1. 28 yıldır korunan bir beton bariyer tarafından ikiye bölünmüş şehri keşfedin!
 2. Satrançların okullarda zorunlu bir konu olduğu şehri öğrenin!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Go Knots 3D 9.4.1 Apk full Mod for Android

Go Knots 3D hakkında özet 9.4.1 APK + Mod for Android İsim Knots 3D’ye Git Yayımcı Rollic Oyunlar En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir