Transparent clock weather 4.5.1.4 Subscribed Apk for Android Download

Şeffaf saat hava Mod bir Hava Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 17.185 kişi oy kullandı.

genel bakış

Canlı hava durumu güncellemeleri, saatlik ve günlük tahminler ve canlı hava durumu uyarıları ile yerel veya dünya çapında doğru hava durumu tahminlerini kolayca alın. Bizim ücretsiz, kullanımı kolay hava uygulaması ile bugün, yarın veya hafta sonu için hava durumunu kontrol edin .

Farklı hava durumu sağlayıcıları ve dünya çapında binlerce hava durumu istasyonu desteği ile, uygulamamız dünyanın herhangi bir yeri için doğru hava tahmini bilgileri sağlayabilir.

Önemli

 • Geçerli konumunuz için yerel hava durumu tahminleri. Uygulamanız hareket ettikçe otomatik olarak parça veya konumunuzu tutar ve doğru, gerçek zamanlı hava durumu raporlarını görüntüler.
 • Mevcut sıcaklık dahil olmak üzere canlı hava koşulları, sıcaklık, gün yüksek ve düşük sıcaklıklar, nem, yağmur ve kar olasılığı, rüzgar hızı ve yönü, UV endeksi, rüzgar soğuk ve ısı endeksi, gündoğumu, gün batımı, ayın doğuşu ve batışı zamanları vb. .
 • Genişletilmiş yerel hava durumu tahminleri. 10 günlük hava tahmini, 72 saat saatlik saatlik hava durumu, 72 saat rüzgar saatlik hava tahmini, 60 gün boyunca ayın evreleri.
 • Aşağıdaki katmanları destekleyen hava durumu radarı: sıcaklık, yağış (yağmur ve kar), basınç, rüzgar.
 • Sıcaklık bildirimi: Mevcut sıcaklığı ve hava durumunu daima takip edin ve hava durumu uygulamasını dokunarak başlatın.
 • Bir bakışta en önemli hava durumu ayrıntılarına kolay erişim için hava durumu grafikleri.
 • Canlı hava durumu uyarıları. Önceden bildirilmek istediğiniz hava koşullarını seçin ve iyi veya kötü hava koşulları hakkında önceden uyarı alın.

İndirme: Şeffaf saat hava durumu Mod APK

Şeffaf saatli hava durumunu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Sabit ayrıntılı konum görüntüleme (Hava durumu ve konum ayarları altındaki seçenek)
 2. Uygulama başladıktan sonra widget ayarlarının sıfırlanması düzeltildi
 3. Yeniden düzenlenen uygulama ve widget ayarları
 4. Widget’ta metin gölgeleri için yeni seçenek
 5. Yeni widget dış görünümü
 6. Geliştirilmiş yağış, sıcaklık ve rüzgar radar katmanları

Şeffaf saat hava durumu hakkında APK

ad Şeffaf saatli hava
Yayımcı MACHAPP Yazılım Ltd
En son sürüm 4.5.1.4
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir