Transit King Tycoon 3.7 Apk + Mod for Android

Transit King Tycoon Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 28.361 kişi oy kullandı.

genel bakış

Şehir kurma sürecini yönetebileceğiniz, transit ağlar oluşturabileceğiniz, kamyon satın alabileceğiniz ve bitkiler üzerinde mal üretebileceğiniz en iyi iş oyununu oynamaya hazır mısınız?

Bu benzersiz çevrimiçi iş adamı oyununda sıfırdan bir şehir kurma ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın fabrikaları yönetme fırsatına sahip olacaksınız. Transit King Tycoon Mod – büyük tycoon severlerin gece gündüz oynadığı bir iş oyunudur.

Küçük bir kasaba ve birkaç fabrika ile başlayın ve megalopolis’e büyümek için üzerinde çalışın. İmparatorluğunuza hizmet edecek büyük bir ulaşım ağı oluşturmak için yeni şehirleri ve alanları keşfedin.

Kaynakları akıllıca yönetin, fabrikalara hammadde ve şehirlere mal tedarik edin. Bu iş adamı mikro yönetim oyununda her şey transit stratejinize bağlıdır.

Önemli

Tesislerden şehirlere ve otobüslerle yolcuları otobüs duraklarından şehirlere taşımak için kamyon atayın. Akıllıca oynayın: bazı ürünler için karmaşık tedarik zincirlerinin oluşturulması gerekir. Ne kadar karmaşık rota zinciri oluşturursanız, ödüller o kadar yüksek olur – sonuçta bu şehir kurma oyunu olmalı, değil mi?

Farklı hız, kargo kapasitesi ve yakıt verimliliği ile çeşitli kamyon ve otobüsleri toplayın ve yükseltin. Performanslarını yükseltmek için seviye atladıkça onları yükseltebilirsiniz. Üretim ve inşaat, her şeyi zamanında teslim etmek için özel kamyonlar gerektirir. Bunun en iyi iş adamı oyunu olmadığını mı düşünüyorsun? Hadi ileri gidelim!

Oyunda ilerledikçe adanın yeni alanları açılacak ve kendi imparatorluğunu kurmana izin verilecek. Seviye yükseldikçe yeni şehirlerin ve yeni tesislerin kilidini açın. Ne kadar çok oynarsanız şehirler o kadar talepkar hale gelir. Kilidini açtığınız yeni harita alanlarında daha yüksek seviye fabrikalar ve daha zorlu şehir istekleri beliriyor. Tipik iş oyunlarında sınırlar vardır, ancak Transit King Tycoon’da yoktur!

Günlük sözleşmelerde yönetim becerilerinize meydan okuyun. Haftalık etkinliklere katılın ve özel ödüller almak için son tarihte görevleri tamamlayın. Haftalık etkinlikler sizin için uygun değilse, daha hızlı sonuç almak için günlük sözleşmelere odaklanın.

Arkadaşlarınıza karşı yarışın. En iyi iş adamı olduğunuzu kanıtlamak için yerel ve dünya lider panosuna tırmanın!

Transit King Tycoon, oyuncuya tam özgürlük veren bir geçiş stratejisidir. Megakentleri ve fabrikaları yönetme tarzınızı kendiniz seçebilirsiniz. İş adamı ve iş oyunlarını seviyorsanız, ihtiyacınız olanı buldunuz

İndirme: Transit King Tycoon Mod APK

Transit King Tycoon’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Oyunda yarışmaların eksik olduğunu biliyoruz, lütfen Rekabetçi Etkinliklerin tadını çıkarın!
  2. Artık haftalık etkinliklerde en iyi olma ve başka hiçbir yerde bulunmayan benzersiz ödüller kazanma şansınız var!
  3. Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Transit King Tycoon hakkında özet APK

ad Transit Kralı Kralı
Yayımcı BON Oyunları
En son sürüm 3.7
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir