Transit King Tycoon 3.10 Full Apk +Mod for Android

Transit Kral Tycoon Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 31.542 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Şehir kurma sürecini yönetebileceğiniz, transit ağlar oluşturabileceğiniz, kamyon satın alabileceğiniz ve bitkiler üzerinde mal üretebileceğiniz en iyi iş oyununu oynamaya hazır mısınız?

Bu benzersiz çevrimiçi iş adamı oyununda sıfırdan bir şehir kurma ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın fabrikaları yönetme fırsatına sahip olacaksınız. Transit King Tycoon Mod – büyük tycoon severlerin gece gündüz oynadığı bir iş oyunudur.

Küçük bir kasaba ve birkaç fabrika ile başlayın ve megalopolis’e büyümek için üzerinde çalışın. İmparatorluğunuza hizmet edecek büyük bir ulaşım ağı oluşturmak için yeni şehirleri ve alanları keşfedin.

Kaynakları akıllıca yönetin, fabrikalara hammadde ve şehirlere mal tedarik edin. Bu iş adamı mikro yönetim oyununda her şey transit stratejinize bağlıdır.

Önemli

Tesislerden şehirlere ve otobüs duraklarından yolcuları otobüs duraklarından şehirlere taşımak için ürün atayın. Akıllıca oynayın: bazı ürünler için karmaşık tedarik zincirlerinin oluşturulması gerekir. Ne kadar karmaşık rota zinciri oluşturursanız, ödüller o kadar yüksek olur – sonuçta bu şehir kurma oyunu olmalı, değil mi?

Farklı hız, kargo kapasitesi ve yakıt verimliliği ile çeşitli kamyon ve otobüsleri toplayın ve yükseltin. Performanslarını yükseltmek için seviye atladıkça onları yükseltebilirsiniz. Üretim ve inşaat, her şeyi zamanında teslim etmek için özel kamyonlar gerektirir. En iyi tycoon oyunu olmadığını mı düşünüyorsun? Hadi ileri gidelim!

Oyunda ilerledikçe adanın yeni alanları açılacak ve kendi imparatorluğunu kurmana izin verilecek. Seviye yükseldikçe yeni şehirlerin ve yeni tesislerin kilidini açın. Ne kadar çok oynarsanız şehirler o kadar talepkar hale gelir. Yüksek seviye fabrikalar ve daha zorlu şehir talepleri, kilidini açtığınız yeni harita alanlarında açılır. Tipik iş oyunlarında sınırlar vardır, ancak Transit King Tycoon’da yoktur!

Günlük sözleşmelerde yönetim becerilerinize meydan okuyun. Haftalık etkinliklere katılın ve özel ödüller almak için son tarihte görevleri tamamlayın. Haftalık etkinlikler sizin için uygun değilse, daha hızlı sonuç almak için günlük sözleşmelere odaklanın.

Arkadaşlarınıza karşı yarışın. En iyi iş adamı olduğunuzu kanıtlamak için yerel ve dünya lider panosuna tırmanın!

Transit King Tycoon, oyuncuya tam özgürlük veren bir geçiş stratejisidir. Megakentleri ve fabrikaları yönetme tarzınızı kendiniz seçebilirsiniz. İş adamı ve iş oyunlarını seviyorsanız, ihtiyacınız olanı buldunuz.

İndirme: Transit King Tycoon Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Transit King Tycoon’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni kullanıcı arayüzü! Fikrinizi bekliyoruz!
  2. Yeni kamyon – Dora küçük ama hızlı!
  3. Yeni eğitim!
  4. Artık yanlışlıkla araç satın almanıza gerek yok – siz istediniz, anladınız!
  5. Tüm ödülleri karşılığında kolayca toplayın!
  6. Geliştirilmiş arkadaş yönetimi – arkadaşlarınızı otomatik olarak alın!
  7. Daha ucuz bayrak fiyatları – şimdi bir tane alın!
  8. Yollar, kavşaklar, kamyon davranışı ve mantık için önemli düzeltmeler.
  9. Çoklu düzeltmeler, dengeleme ve iyileştirmeler.
  10. Önümüzdeki aylarda önemli özellik güncellemeleri için bizi takip etmeye devam edin!

Transit Kral Kralı APK hakkında özet

ad Transit kral kralı APK
Yayımcı BON Oyunları
En son sürüm 3.10
Platformlar Android 5.0
paket fi.bongames.transitking
İndirme: Orijinal Transit King Tycoon APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir