Towerlands 1.9 Apk + Mod for Android

Towerlands 1.9 hakkında özet APK + Android için Mod

ad Towerlands
Yayımcı
En son sürüm 1.9
Platformlar Android 4.4
paket mobi.blackbears.towerlands

genel bakış

Sevgili dostlar, Towerlands APK’nin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Towerlands MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 32,394 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Destansı çevrimiçi kule savunma strateji oyunlarını sever misiniz?

Towerlands, kule savunması (TD) türünü strateji mekaniği ve rol yapma (RPG) öğeleriyle birleştiren bağımlılık yaratan bir oyundur. Kule savunması için stratejinizi seçin!

Bir fantezi dünyasında stratejik bir kale lordu gibi hissedeceksiniz. Amacınız kaleyi düşmanlardan korumak ve yeni toprakları ele geçirmek. Kaleni savunmak için!

Ordunuzu yükseltmek ve en iyi silahlarla donatmak için bir şehir kurun. Kalenizi haydutlar, orklar ve ölümsüzlerin saldırılarından korumak için kulenizi büyütün. Dünya sıralamasındaki en güçlü orduyu yükseltmek için yeni birimler kiralayın ve eğitin. Stratejinizi seçin, düşman kalelerini fethedin ve daha fazla altın kazanın. Destansı patrona karşı savaşın ve en iyi ganimeti alın. Savaşın bir Towerlands kahramanı olun ve savaşçılar, büyücüler, okçular ve diğer pek çok savunucu gibi tüm kahramanları yükseltmeye çalışın!

Arkadaşlarınızla oynamak için bir klan oluşturun veya katılın. Kaynakları oyuncularla takas edebilir ve diğer klanlara karşı altın ve kaynak için savaşabilirsiniz. Herkesi yenin ve en iyi imparatorluk oyunlarında olduğu gibi imparatorluğunuzu inşa edin!

Önemli

 • Hayatta kalmak için 1000 düşman dalgası.
 • Keşfedilecek ve eğitilecek 27 birim.
 • Zanaat için 30 eser.
 • Stratejik harita.
 • 6 farklı bina.
 • 3 düşman ırkı: Orklar, ölümsüzler, haydutlar.
 • 8 konum.
 • Çevrimiçi klan sistemi.
 • Oyuncuların ve klanların dünya sıralaması.
 • Çevrimdışı oynayabilirsiniz.
 • Boşta altın tarımı

Towerlands APK Mod Son sürümü indirin

Towerlands’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

 

Download Towerlands Mod Apk v1.9

Google Play

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.9 sürümündeki yenilikler

 1. Arkadaşlarınızla PvP savaşları! Klan arkadaşlarınıza bir düello için meydan okuyun ve kimin daha güçlü olduğunu bulun
 2. Klanlar Savaşı’nda her birincilik için yeni kuleler alın!
 3. Horde’un saldırısı daha da ilginç hale geldi – goblinler de dahil olmak üzere ana dalgalar üzerindeki yeni düşmanlar!
 4. Görsel düzeltmeler ve iyileştirmeler;
 5. Hata düzeltmeleri;
 6. Endonezya yerelleştirmesi eklendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir