Touken Ranbu Pocket 1.5.6 APK Mod Full Oyun

Ünlü Japon web oyunu Android cihazlarınıza geri döndü, şimdi Touken Ranbu Pocket maceranızın tadını mobil cihazlarınızdan çıkarmaya başlayabilirsiniz . İncelemelerimizle DMM Games’ten bu şaşırtıcı oyun hakkında daha fazla bilgi edinin .

Hikaye

Oyun aslında tarihin gidişatını değiştirmeye çalışan kötü güçleri yenmek için zaman içinde geriye yolculuk eden modern bir bilge rolünü üstleneceğiniz bir kart oyunudur. Burada, bilge güçlerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak nesneleri hayata döndürebilir ve düşmanlarla savaşmak için kullanabilirsiniz. En önemlisi, ünlü Japon kılıçlarına hayat verebileceksiniz. Farklı zaman aralıklarında seyahat edin ve güçlü kılıçlarınızı düşmanlara önemli hasarlar verebilecek büyülü tanrılara dönüştürün.

Özellikleri

İşte oyunun sunduğu en önemli özelliklerden bazıları:

Destansı maceralarla heyecan verici ana oyun

Touken Ranbu Pocket, oyuncular Front Lines, Expeditions ve PvP savaşları gibi heyecan verici oyun modlarının tadını çıkarma şansına sahip olacaklar.

Ön saflar

Bu modda, oyuncular Aonogahara’nın anılarından son Meiji dönemine kadar Japonya tarihi boyunca çeşitli savaş alanlarında savaşma şansına sahip olacaklar. Çeşitli savaşlara katılın ve Japonya’daki en önemli tarihi karakterlerle tanışın.

Her aşamada, oyuncular düşmanlarınıza karşı gideceğiniz farklı bir haritaya tanıtılır. Eğer düşmanları yenmek ve ekibiniz için deneyim kazanmak gibi düşmanları almak ve harita üzerinde daha fazla ilerleme. Ancak, ekip üyelerinizin bu seviyedeki seviye sınırını aşmaları durumunda herhangi bir deneyim kazanamayacağını unutmayın. Yani bir haritayı tekrar tekrar oynamak sizi çok ileriye götürmez. Bunun yerine, en iyi şekilde yararlanmak için her haritayı mükemmel sonuçlarla tamamladığınızdan emin olun.

Ve en önemlisi, Touken Ranbu Pocket, düşürülen kılıçları elde etmek için en iyi yerdir. Seviye ne kadar zor olursa, yeni kılıç kazanma şansı o kadar artar. Her savaştan sonra kalenize dönmeyi veya kampanyanıza devam etmeyi seçebilirsiniz. Kılıçlarınızın birkaç savaştan sonra dayanıklılıklarını kaybedeceğini unutmayın, böylece geri dönüp onları şarj etmek isteyebilirsiniz.

Expeditions

Savaşlarınızı kaybedebileceğiniz ve toplanan tüm malları kaybedebileceğiniz ön hat savaşlarının aksine, keşif gezileri çok fazla risk almadan kaynak toplamak için daha güvenli yollardır. Bununla birlikte, bir haritayı tamamladıktan sonra, kılıç ruhlarınızı Seferlere katılmak için göndermeye başlayabilirsiniz. Herhangi bir savaşa girmeyeceğiniz için, bu mod oyunculardan deneyime kadar tamamen güvenlidir. İhtiyaç duyduğu tek şey belirli bir süre.

Bir keşif gezisi yapmak için, birimlerinizin belirli bir seviyeye ulaşması veya koleksiyonunuzda belirli bir kılıç türünün olması gerekir. Keşif gezisine katılmak için tam bir ekip gerekir, bu nedenle ikinci, üçüncü veya dördüncü takımlarınızın gitmesine izin vermeniz gerekir.

Seferler sırasında, Büyük Başarılarla karşılaşma şansı vardır, bu da birimlerinizin 1.5 miktar kaynak ve iki kat deneyim kazanmasını sağlar. Hızlı bir şekilde seviye atlamak istiyorsanız bu son derece kullanışlıdır.

Oyuncular için diğer ilginç etkinlikleri keşfedin

Ana oyunun yanı sıra, oyuncuların son derece ilginç olabilecek diğer oyun içi etkinliklere katılmasına izin verilir.

Smithing – Savaşlar sırasında elde edilen kılıçların yanı sıra, yeni kılıçlarınızı demircilik yoluyla da alabilirsiniz. Görevleriniz boyunca kazandığınız kaynakları kullanın. Bununla nadir kılıç da alabilirsiniz. Ancak, bunları elde etmek için belirli tarifleri kullanmanız gerekir.

  • Armory – Koleksiyonunuzdaki kılıçları dövmenin yanı sıra, ordunuzun belirli istatistiklerini tanıtmak için kullanılabilecek Armory de yapabilirsiniz. İşlemde kullandığınız farklı bileşenlerin oranına bağlı olarak sonuçlar değişecektir.
  • Onarımlar : Düşmanlarınızla savaşırken, yoğun savaşlar nedeniyle kılıçlarınız ve cephaneniz hasar görür. Bu yüzden onları tamir etmemiz oldukça makul. Tamir ederek, HP’yi yeniden şarj edecek ve kılıç ruhlarınızın Yorgunluğunu azaltacaksınız.
  • Rafineri – Eski kılıçlarınızı burada kullanabilirsiniz. Onları ana kılıçlarınızı geliştirmek için kullanarak, kılıçlarınızın gücünü de artırarak savaşlar sırasında daha yetenekli hale getireceksiniz.
  • İçişleri – Kılıçlarınızı daha insan gibi yapmak için, Kalenizi etrafınızdaki işleri tamamlamak için kılıçlarınızı atayabilirsiniz. Buna ek olarak, kılıçlarınızın bu aktivitelerle istatistiklerini iyileştirmeleri için de iyi bir şans.
  • Görevler – Son olarak, değerli ödüller kazanmanıza izin veren ödüllendirici görevlerimiz var. Günlük ve aylık görevleri tamamlayarak kılıçlarınız için epik takviyeler kazanın.

Bağımlılık yapan savaşlarla destansı dövüşlerin tadını çıkar

Oyun, oyuncuların kılıçlarını kontrol etmelerine ve düşmanlara karşı savaşlara yönlendirmelerine izin verilen heyecan verici sıra tabanlı dövüşlere sahiptir. Kılıçlarınızın her birinde Hayatta Kalma, Etki, Liderlik, Hareketlilik, Dürtü, Menzil vb.

Kılıçlarınızı daha yetenekli hale getirmek için, düşmanlarının istatistiklerini iyileştirmeniz gerekir. Buna ek olarak, savaşlarınızdan önce, ordularınız için uygun taktikleri seçerek düşmanlarına göre avantaj elde etmelerini sağlayabilirsiniz.

Ana düşmanlarınız, manipülasyonlarıyla tarihin gidişatını değiştirmeye çalışan bir grup kötülük olan Kebiishi olacak. Ellerini dünyaya bırakmadan önce onlarla başa çıkabildiğinizden emin olun.

Kılıçlarınız savaşlara girdikten sonra, onlar da yorgun ve yaralanacaktır, bu da iyileşmesi zaman alacaktır. Aldığınız her kılıç seviye 1’de başlayacak. Seviyelerini artırmak için onları savaşlarda bileyebilir veya Keşiflere gönderebilir ve Rafine edebilirsiniz.

Japon tarihindeki en büyük kılıçları topla

Burada Touken Ranbu Pocket’te, oyuncular Japonya tarihi boyunca en güçlü kılıçlardan bazılarını ele geçirme şansına sahip olacaklar. Düşmanlarına güçlü saldırılar yapmak için güçlerini kullan. Bir şey yapma şansları olmadan önce onları indirin.

Bununla birlikte, efsanevi kılıçların elde edilmesi kolay olmayacak, çünkü çok fazla ilerleme ve kaynak gerektiriyorlar.

Keşfedilecek diğer birçok özellik

  • Savaş kayıtları – ilerledikçe, savaş kayıtlarınız ana sayfadaki Savaş Kaydı düğmesinde gösterilir. Burada geçmiş başarılarınız ve bazı gelişmiş analizler hakkında tam bir rapor alabilirsiniz.
  • Hatırlamalar – bunlar sizin kontrolünüz olmadan rastgele gerçekleşen en iyi Olaylardan bazılarıdır. Bu olayla karşılaşma şansı insanlar arasında değişmektedir ve seviyelerine veya öğelerine bağlı olmayacaktır. Yani yeterince şanslıysanız, bu olaylardan birini yaptıktan sonra hızla güçlenebilirsiniz.
  • Alışveriş – Bu, istediğiniz kılıçları veya sonraki kılıçlarınızı dövmek için gerekli eşyaları almanın en hızlı yoludur. Bu yüzden arada bir ziyaret ettiğinizden emin olun.

Oynaması ücretsiz

Oyun şu anda oynamak için ücretsiz ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde indirmeniz için hazır. Heyecan verici oyunun tadını çıkarmaya başlamak için mümkün olan en kısa sürede aldığınızdan emin olun.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Bu, hala çok ilginç olmaya devam ederken, grafik yönlerine yoğun olarak odaklanmayan birkaç oyundan biridir. Elle çizilmiş karakterler ve kılıçlar da son derece muhteşem ve gerçekçi deneyimler sağlıyor.

Buna ek olarak, Touken Ranbu Pocket ile oyuncular donanım gereksinimleriyle sınırlı kalmadan heyecan verici oyunun tadını çıkarma şansına sahip olacaklar. Bu nedenle, oyunu eski cihazlarınızda gecikme olmadan oynayabilirsiniz.

Ses / Müzik

Touken Ranbu’da, diğer oyunlarda genellikle duyduğunuzdan çok daha ilginç olan epik geleneksel Japon müzik parçalarının keyfini çıkarma şansınız olacak. Bunun da ötesinde, heyecan verici sesli oyuncular oyunu son derece sürükleyici kılıyor.

İndirme: Touken Ranbu Pocket Latest 1.5.6 Android APK

Basit bir sıra tabanlı strateji oyunu arayanlar için Touken Ranbu Pocket kesinlikle mükemmel bir seçimdir. Android cihazlarınızda oyunun tadını çıkarırken hemen ücretsiz olarak alın.

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir