Top Soccer Manager 1.22.8 Apk for Android Full Mod

Top Soccer Manager Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 303.603 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dünya çapında milyonlarca futbol menajerine katılın ve on bir futbol yıldızından oluşan takımınızı oluşturun!

Şampiyon olmaya aç on bir yıldızdan oluşan bir ekibe koçluk yapmayı hayal ediyor musunuz? Yeni, ücretsiz futbol kulübü sim Top Soccer Manager 2019 sizin gibi spor hayranlarını sorumlu tutuyor! En iyi oyuncular için teklif verin ve keşif yapın, dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı özel beceriler, test taktikleri ve formasyonları olan bir takım oluşturun ve eğitin ve maçı canlı 3D simülasyonda izleyin.

Önemli

Top Soccer Manager’ın sürükleyici 3D grafikleri ve güçlü bir oyun motoru, koçluk fantezinizi hayata geçirir. On bir oyuncunuza komuta ederken veya liginizdeki diğer maçlarda bahis yaparken çarpıcı oyunların gerçek zamanlı olarak oynatılmasını izleyin. Her hedef, zafere giden yolculuğunuzda bir adım daha ilerlemektir.

Kulüp başkanı olarak, farklı oluşumları test edecek, rakibinize cevap olarak oyun sırasında oyuncu dizilişini ve taktiklerini ayarlayacaksınız. Nihai hesaplaşmada gol atmak için özel becerilere sahip bir kahramana damat olmak için umut verici bir oyuncu seçin. Liderlik panosuna tırmanmak için şampiyonlardan oluşan bir ekip oluşturun.

Oyuncuların ekibinizin ihtiyaçlarını karşılaması için avlayın. Piyasadaki altın çocukları kazanmak için diğer futbol menajerlerine karşı teklif verin, bir yıldızla tüm yıldızları işe alın veya yarının efsanelerine girebileceğiniz genç umutları bulmak için keşif kollarını kullanın. Artık stratejinize uymayan oyuncuları aktarın.

Lig oyunlarında dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplerle yüzleş. Premier Lig, La Liga , Primeira Liga, Bundesliga, MLS’nin resmi onaylı formalarıyla ekibinize benzersiz bir stil verin. Arkadaşça ağınızı büyütün, hediye alışverişi yapın ve dostluk maçlarıyla ekip deneyimini büyütün. Daha fazla ödül kazanmak için bir Futbol Birliği oluşturun veya katılın.

İndirme: Top Soccer Manager Apk APK

Top Soccer Manager’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Ne var ne yok

  1. Beceri sahibi oyuncular daha fazla jeton karşılığında satılabilir
  2. Dünya Sohbeti Optimize Edin
  3. Kullanıcı arayüzü optimizasyonu

Mod İndir

GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

NBA 2K Mobile Basketball”NBA 2K Mobile Basketball” Android! Full Apk Download

NBA 2K Mobile Basketball v2.20.0.5964969 – The game “NBA 2K Mobile Basketball” for Android is …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir