Tokaido 1.16.4 Apk Mod Full indir

Tokaido Mod Kurulu Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 755 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dünya çapında 250.000’den fazla kopya satan ve 14 dile çevrilmiş masa oyunu fenomeni Tokaido’nun dijital uyarlamasını keşfedin !

Önemli

Antik Japonya’nın kalbinde, efsanevi Doğu Denizi yolunu Kyoto’dan Edo’ya doğru yürürken, trek’i mümkün olduğunca tatmin edici hale getirmeye çalışan bir gezginsiniz. En görkemli manzaraları keşfedin, sayısız mutfak spesiyalitelerini tadın, nadir ve değerli hediyelik eşyalar edinin, kaplıcalarda banyo yapın, tapınakları ziyaret edin ve diğer gezginlerle tanışın…. Tokaido, yürek, huzur ve tefekkürle yürürken bir geçit törenidir.

Ancak yolculuğun barışçıl görünümünden aldanmayın, çünkü kazanmak istiyorsanız rakiplerinizden daha güçlü bir strateji göstermek zorunda kalacaksınız! İster bir haberci, bir geyşa, hatta bir ronin gibi gizlice gidin, yol boyunca olabildiğince çok sayıda gizli harikayı keşfetmelisiniz, böylece yolculuğunuz en tatmin edici!

İndirme: Tokaido Mod APK

Tokaido’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Tokaido Apk Mod Download indir

Tokaido OBB DOWNLOAD İNDİR

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir