Toca Life: World 1.21 Full Apk +Mod for Android

Toca Life: World Mod bir Eğitimsel Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 260.254 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Toca Life: World apk , kendi dünyanızı yaratabileceğiniz ve istediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni bir uygulamadır. Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (Şehir, Tatil, Ofis, Hastane ve daha fazlası) aynı alanda bir araya getiriyor. Doğru. Şimdi her şey büyük bir oyun dünyasında birbirine bağlı.

Önemli

Bir Toca Life uygulamasına dalmanın ve ne istersen yapmanın eğlenceli olduğunu düşündüysen – büyükannene vahşi bir saç modeli vermek, tuvalete atmak veya sadece arkadaşlarınla ​​asmak gibi – o zaman bekle. Toca Life: World’de istediğiniz yerde en sevdiğiniz karakterlerle hikayeler oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Bir evcil hayvanı okula götürmek ister misin? Göreyim seni. Skate Park’a tembellik getirin mi? Devam et. Doktoru Salon’a götür ve saçlarını yeşil mi boya? Tabii neden olmasın. Toca Life: World’de patron sizsiniz ve hikayeyi ilerledikçe hazırlayacaksınız.

Toca Life: World’ü indirin ve hemen kuaför, alışveriş merkezi ve yemek alanı ve hatta bir daire gibi keşfedebileceğiniz 8 farklı yere sahip canlı bir şehir bölgesi olan Bop City’yi ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı inşa etmeye başlamak için harika bir yer!

Toca Life serisindeki uygulamalarla zaten oynuyor musunuz ? Harika! Toca Life: World’ü indirdiğinizde , tüm bunları mega uygulamaya getirmenize yardımcı olacağız. Ardından konumları ve karakterleri istediğiniz gibi karıştırmaya ve eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

İlk indirmenizle birlikte gelenlerden daha fazla konum istiyorsanız, bu harika. Toca Life: World’de 50’den fazla yer, 300 karakter ve 125 evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe farklı fiyatlar ile biraz veya çok eklemeye karar verebilirsiniz. Her zaman daha fazla yer, karakter ve çılgın şeyler yapacağız.

İndirme: Toca Life: World Apk Ful OBB

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Toca Life: World’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir OBB’yi indir

Toca Life: World OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.tocaboca.tocalifeworld” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

Toca Life: World EVEN’i daha iyi hale getirmenin yollarını arıyoruz! Kaçırma korkusu mu? Otomatik güncellemelerin açık olduğundan emin olun!

Toca Life: World hakkında özet APK

ad Toca yaşam: dünya APK
Yayımcı Toca Boca
En son sürüm 1.21
Platformlar Android 4.4
paket com.tocaboca.tocalifeworld
İndirme: Orijinal Toca Life: World APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir