Toca Life World 1.23 Apk Full Mod for Android

Toca Life World hakkında özet

ad Toca Yaşam Dünyası
Yayımcı
En son sürüm 1.23
Platformlar Android 4.4
paket com.tocaboca.tocalifeworld
İndirme: Orijinal Toca Life World APK

Sevgili arkadaşlar, size OBB ile Toca Life World APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Eğitim Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Toca Life World MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 289.420 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Toca Life: World apk , kendi dünyanızı yaratabileceğiniz ve istediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni bir uygulamadır. Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (Şehir, Tatil, Ofis, Hastane ve daha fazlası) aynı alanda bir araya getiriyor. Doğru. Şimdi her şey büyük bir oyun dünyasında birbirine bağlı.

Önemli

Bir Toca Life uygulamasına dalmanın ve ne istersen yapmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsan – büyükannene vahşi bir saç modeli vermek, tuvalete atmak ya da sadece arkadaşlarınla ​​asmak gibi – o zaman sadece bekle. Toca Life: World’de istediğiniz yerde en sevdiğiniz karakterlerle hikayeler oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Bir evcil hayvanı okula götürmek ister misin? Göreyim seni. Skate Park’a tembellik getirin mi? Devam et. Doktoru Salon’a götür ve saçlarını yeşil mi boya? Tabii neden olmasın. Toca Life: World’de patron sizsiniz ve hikayeyi ilerledikçe hazırlayacaksınız.

Toca Life: World’ü indirin ve hemen kuaför, alışveriş merkezi ve yemek alanı ve hatta bir daire gibi keşfedebileceğiniz 8 farklı lokasyona sahip canlı bir şehir bölgesi olan Bop City’yi ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı inşa etmeye başlamak için harika bir yer!

Toca Life serisindeki uygulamalarla zaten oynuyor musunuz ? Harika! Toca Life: World’ü indirdiğinizde , tüm bunları mega uygulamaya taşımanıza yardımcı olacağız. Ardından konumları ve karakterleri istediğiniz gibi karıştırmaya ve eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

İlk indirmenizle birlikte gelenlerden daha fazla konum istiyorsanız, bu harika. Toca Life: World’de 50’den fazla yer, 300 karakter ve 125 evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe farklı fiyatlar ile biraz veya çok eklemeye karar verebilirsiniz. Her zaman daha fazla yer, karakter ve çılgın şeyler yapacağız.

Toca Life World OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.tocaboca.tocalifeworld” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize ulaşın. Sana yardım edeceğiz.

1.23 sürümündeki yenilikler

Vox Vadisi’ndeki yeni WILDLIFE konumunda yürüyüşe çıkın! Çadırınızı kurun ve ormanları ve tüm gizemli yaratıkları keşfetmeye hazır olun.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Harmony 4.5.4 – Harmony Musical Game: Relaxing Music Android +Mode Download

Harmony: Relaxing Music Puzzle v4.5.4 + Mod – Attractive puzzle and mind game of relaxing …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir