Toby: The Secret Mine 1.61 Apk – Mod for Android Full

Toby Mod bir Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,2 puan aldı, toplam 203 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dağlardaki küçük bir köyde barışçıl bir yaşam biçimi düzensizliğe atıldı. Birisi sakinlerinin çoğunu kaçırdı. Birkaç cesur kalp arkadaşlarını kurtarmaya çalıştı ama hiçbiri geri dönmedi. Küçük Toby sadece oturup beklemek istemedi, bu yüzden onları tek başına bulmaya karar verdi. Yakın derin ormanlara gitti ama çok geçmeden bunun sadece bir başlangıç ​​olduğunu fark etti.

Toby ile tehlikeli durumlar, düşmanlar ve zorlu bulmacalarla dolu karanlık ve ürpertici bir dünyada ürkütücü bir maceraya çıkın.

Önemli

  • Çeşitli Güzel El İşi Ortamları
  • Çok sayıda farklı bulmaca
  • Birçok tehlikeli ve zorlu tuzak ve düşman
  • Saatler süren eğlence
  • Başarılar için Google Play Oyun Hizmetleri desteği
  • Tablet desteği

İndirme: Toby Mod APK

Toby’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

MODU İNDİR

Toby hakkında özet APK

ad Toby
Yayımcı Headup
En son sürüm 1.61
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

My Diggy Dog 2 1.4.12 – Arcade game-fascinating adventure Android +mod Download

My Diggy Dog 2 v1.4.12 + Mod – fun, and arcade game “My Diggy Dog …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir