Tiny Gladiators 2.4.3 Apk Full Mod for Android

Tiny Gladiators hakkında özet

ad Minik Gladyatörler
Yayımcı
En son sürüm 2.4.3
Platformlar Android 4.4
paket com.boombitgames.TinyGladiators
İndirme: Orijinal Minik Gladyatörler APK

Sevgili dostlar, size Tiny Gladyatörler APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Tiny Gladiators MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.7, toplam 340.179 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Minik Gladyatörler APK , sanal dünyaları, animasyonlu karakterleri ve yüksek adrenalin dövüşünü birleştiren aksiyon dolu bir RPG Dövüş Oyunu! Gladyatör oyunu eğlencesinin gerçek zamanlı PvP oyunlarının heyecanına katılın ve rakiplerinizi öldürün!

Zafer için savaşırken, güçlü düşmanlara karşı savaşırken ve yeni sanal dünyalar keşfederken dövüş oyunu yolculuğunuza başlayın. Dikkat et! Bu eşsiz aksiyon RPG oyununda rakipleriniz her aşamanın sonunda büyüyecek. Benzersiz zırh ve silah setlerini kullanarak bu dinamik beceri tabanlı dövüş oyununda düşmanlarınızı ezin. Bir tür PvP çevrimiçi oyunda bu 4 farklı sanal karakter sınıfından birini seçin.

Önemli

Güçlü yeni dövüş becerilerini öğrenin ama aynı zamanda bu fantezi RPG oyununda kendinizi korumak için harekete geçin. Çoğu RPG oyunu animasyonlu karakter seçenekleriyle sınırlı olsa da, Tiny Gladiators çok çeşitli kıyafetler, beceriler ve ortaçağ silahları da dahil olmak üzere birçok benzersiz silah ve zırh parçasına sahiptir. Bunlar ve daha fazlası, düşmanlarınız için koruma veya saldırı başlatmak için kullanılabilir!

Sokak dövüşçüsü moduna geç ve Minik Gladyatörler dövüş oyununa başla! Eğlenceli ve heyecan verici tek oyunculu mücadelelere devam edeceksiniz. Tek oyuncu modunu tamamladıktan sonra arkadaşlarınızla veya çevrenizdeki diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. En iyi eşyalarınızı getirin, en ölümcül yeteneklerinizi hazırlayın ve bu yüksek adrenalin çok oyunculu RPG’de Tiny Gladiators’ın en iyi savaşçılarının dünya sıralamasında yükselin!

Kulenin sanal dünyasında, oyundaki en büyük tehlikeleri bulacaksınız. Hayatta kalma donanımınızı takın ve arka arkaya birden fazla düşmanı yenerek kulede yeterince uzun yapmaya çalışın! Her oyuncu Hayatta Kalma Kulesi’ne bir serbest geçiş hakkı kazanır, bundan sonra oyun içi kazançlarınızı kullanmanız gerekir – RPG oyunları ve dövüş oyunları arasındaki bu tür bir kombinasyonda yüksek riskler alın ve yüksek ödüller kazanın!

En son sürümü indirin

Tiny Gladiators’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.4.3 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri ve küçük iyileştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir