Tiny Gladiators 2: Heroes Duels 2.2.5 Apk Full Mod for Android

Tiny Gladiators 2: Heroes Duels hakkında özet

ad Minik Gladyatörler 2: Heroes Duels
Yayımcı
En son sürüm 2.2.5
Platformlar Android 4.4
paket com.boombitgames.Tiny2
İndirme: Orijinal Tiny Gladiators 2: Heroes Duels APK

Sevgili dostlar, size Tiny Gladiators 2: Heroes Duels APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 500.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Tiny Gladiators 2: Heroes Duels MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.7, toplam 54.189 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Zenginlik ve zafere giden yolda birbiri ardına bir KORKUNÇ (minik!) SAVAŞÇI ile yolunu kes, parçala ve yak! Savaşta sertleştirilmiş eğlencenin sıkıca yapılmış, saçma sapan bir spin şenliği, bu oyun sağlar.

Önemli

 • yıldırım hızında savaş
 • tam özelleştirme
 • tek oyuncu ve PvP seçenekleri
 • RPG ve dövüş stilleri bir arada

En son sürümü indirin

Tiny Gladiators 2: Heroes Duels’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.2.5 sürümündeki yenilikler

 1. Prestij seviyeleri eklendi!
 2. Posta kutusuna eklenen tüm ödülleri talep etme seçeneği
 3. Hikaye modu denemeleri göstergesi eklendi
 4. Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir