The Weather Channel 10.8.0 Unocked Apk Mod for Android Full

The Weather Channel Mod bir Hava Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı ve toplam 2.109.855 kişi oy kullandı.

genel bakış

İstediğiniz havaya kavuşun: IBM Sonbahar Hava Durumu Radarı güncellemeleri alın ve hareket halindeyken hassas haritalarda yerel hava koşullarını kontrol edin. Hava haritanız ve yerel hava durumu tahmininizle önünüzde olan şeylere hazır olun.

Canlı hava durumu radarı , fırtına ve kasırga izleyici, yerel sıcaklıklar ve hava kalitesi endeksi – nerede olursanız olun! Günlük yerel hava durumu haritanızı ve alerji uyarılarınızı alın, böylece gününüze güvenle hazırlanabilirsiniz. Şiddetli hava veya kirliliğe eğilimli bir bölgede mi yaşıyorsunuz? Hava durumu takipçimiz ve hava kalitesi endeksimiz sizi kapsamaktadır. Hava Durumu Kanalı, 15 gün öncesine kadar plan yapmanıza yardımcı olan doğru bir hava durumu tahmini sağlar.

Hava koşulları sonunda soğuyor, ancak mevsimsel bir alerji veya soğuk bir sabah sıcaklığı sizi hala şaşırtabilir! Yerel hava durumu haritanızı ve canlı hava durumu radarınızı takip edin ve ılımlı bir gün, alerji riski, sezonun ilk titremesi veya şiddetli hava durumu olsun, ileride olanlara hazır olun.

Önemli

  • Hava haritaları ve hava durumu güncellemeleri nerede olursanız olun size ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir! Böylece, sıcaklıktan hava kalitesine kadar dışarıya çıkmadan önce ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz.
  • Hava durumu haberlerine daha hızlı erişin! Gerçek Zamanlı Yağmur bildirimlerimiz sizi yakında yaklaşan yağmur konusunda uyaracaktır.
  • Yağmura yakalanma! 48 saate kadar hava tahmini ve canlı hava radarı ile her şeye hazırlıklı olacaksınız.
  • Günlük sıcaklık, rüzgar hızı ve hava haritaları, hafif bir ceket, güneş gözlüğü veya şemsiye getirmeniz gerekip gerekmediğini size bildirir!
  • Koşu Endeksi ile akıllı çalışın! Mükemmel rotanızı planlamak için sıcaklık ve ayrıntılı rüzgar hızı güncellemelerini inceleyerek en iyi çalışma koşullarını bulun!
  • Hava kalitesi veya polen alerjisi konusunda endişeli misiniz? Alerjilerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olmak için yüksek riskli alerji uyarıları alın.

İndirme: The Weather Channel Apk Full

Hava Kanalı’nı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Mevcut yeni bir koronavirüs (COVID-19) verisi “Olay Haritası” yayınlıyoruz. Bu harita, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilçe düzeyine kadar bildirilen virüs vakalarını ve diğer metrikleri yerel olarak izleyecektir. Ayrıca, bilgilendirilmenize yardımcı olacak haberler ve bilgiler de sunacağız.

Summary about The Weather Channel APK

Name The Weather Channel
Publisher The Weather Channel
Latest Version 10.8.0
Platforms Android 2.3.3
Download original APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir