The Walking Zombie 2 3.4.1 Apk Full Mod for Android

The Walking Zombie 2 hakkında özet 3.4.1 APK + Mod for Android

ad Yürüyen Zombi 2
Yayımcı
En son sürüm 3.4.1
Platformlar Android 4.1
paket com.aldagames.zombieshooter

genel bakış

Sevgili dostlar, size Yürüyüş Zombi 2 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. The Walking Zombie 2 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 430.609 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

ZOMBIES !! Zombi kıyametinden sonraki dünya korkunç bir yer. Onun içinde doğdun, bu yüzden hayatta kalmak ve birçok zombi, haydut ve tehlikeli patron canavarlara karşı savaşmak zorunda kalacaksın. Önemli hikaye görevlerine ve birçok yan göreve devam edecek, becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirecek, ekipman satın alıp satın alacak ve (un) şanslı kurtulanlarla iletişim kuracaksınız.

Walking Zombie 2 Mod , düzinelerce görev ve farklı silahlarla çok sayıda çekim eşyası içeren iyi bir eski FPS’dir. Ana düşmanlarınız zaten dünyayı kontrol eden zombilerdir. Her yerde, birçok farklı türde ve – en önemlisi – çok sayıda. Onları bitirmek için farklı cephane, el bombası veya yakın dövüş silahları kullanacaksınız. Bu arada, kendinizi medkits ve yiyeceklerle iyileştirebileceksiniz. Daha fazla görevi tamamladıkça, karakteriniz daha iyi ekipman, gelişmiş beceriler ve kazanılan avantajlarla daha da güçlenecektir. Dünya haritasından geçerken daha fazla vuruş puanı, kilitleri kilitlerken daha iyi bir şans mı yoksa daha düşük yakıt tüketimi mi alacaksınız?

Önemli

 • İyi eski tek oyuncu kıyamet sonrası FPS
 • Çekici modern çokgen grafik stili
 • Karma sistemi – iyi ve kötü işler yeni seçenekler ve karşılaşmalar yaratır
 • Düzinelerce hikaye ve yan görev
 • Birçok silah, koruyucu donanım ve diğer ekipmanlar
 • Silah görünümleri
 • Çeşitli düşmanlar – zombi yürüteçleri, haydutlar ve büyük patron mutantları
 • Yerleşim yerlerindeki tüccarlar
 • Eğlenceli mini oyunlar ve keskin nişancı görevleri

The Walking Zombie 2 Apk indir Oyunu oyna

The Walking Zombie 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.4.1 sürümündeki yenilikler

 1. Silahlar için varsayılan yerler
 2. Yeni silah SMG Raptor
 3. Sabit ses ve müzik hataları
 4. Sabit grafik hataları
 5. Yaklaşık 100 sorun çözüldü

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir