The Walking Dead: Road to Survival 25.0.3.86860 Full Apk Mod for Android

The Walking Dead hakkında özet

ad The Walking Dead
Yayımcı
En son sürüm 25.0.3.86860
Platformlar Android 4.1
paket com.scopely.headshot
İndirme: Orijinal The Walking Dead APK

Sevgili dostlar, size The Walking Dead APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. The Walking Dead MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 595.898 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

The Walking Dead Road to Survival , The Walking Dead çizgi roman serisinin yaratıcısı Robert Kirkman tarafından getirilen kesin Walking Dead strateji RPG oyunudur.

Hayatta Kalanlar ekibinizi kurun ve tehlikeyle dolu, tavizsiz bir hikayede savaşa götürmek için savaş stratejileri geliştirin. Yürüyüşçülere ve insanlara karşı hayatta kalmak için savaşın, düşman zayıf noktalarına saldırmak için strateji ve yolunuza karar vermek için derin RPG ilerlemesi. Yürüteçleri uzak tutmak için bir kasaba inşa et, ama uyar! – Dışarıda gizlenen dehşet tek tehdit değil ve kararların yaşam ve ölüm arasında duran şey.

Ödüllü Walking Dead yazarı Jay Bonansinga’nın yepyeni bir hikayesine dayanarak, bu oyunun karanlık estetiği, hayatta kalmak için strateji oluştururken vermeniz gereken tavizsiz kararları yansıtıyor.

The Walking Dead’den Michonne, Rick ve diğer hayatta kalanlarla birlikte durun ve Vali’den Negan’a en karanlık düşmanlara karşı destansı savaşa katılın.

Önemli

 • Şiddetli rakiplere karşı savaşın ve hayatta kalmak için en iyi stratejinizi kullanın
 • Michonne’nin katana gibi ölümcül silahları kullanarak özel yakın dövüş ve menzilli saldırılarla rakiplerinizi şarj edin
 • Hayatta kalanları seviye atlayın ve savaş stratejilerini, silahlarını ve becerilerini geliştirmek için özelleştirin
 • RPG ilerlemesi Hayatta kalanlarınızı daha fazla yürüyüşçü keserken daha güçlü hale getirir
 • Savaş stratejisi, güçlü isabetler elde etmenin anahtarıdır – ancak misilleme misillerine dikkat edin
 • Savaş stratejiniz Woodbury Kurtulanlarını güvende tutan tek şey – Kazanmak için strateji ve grev
 • All Out War çevrimiçi modunda kaynaklar için düşman gruplarına saldırmak için savaş stratejinizi kullanın
 • Potansiyel düşmanlar ve kısır yürüyüşçülerle dolu geniş açık bir dünyada Stratejik Çok Oyunculu savaşlar.

En son sürümü indirin

The Walking Dead’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

25.0.3.86860 Sürümündeki Yenilikler

Yaklaşan yeni 25.0 Güncellememiz, çok talep edilen bir Savaşçı Kadrosu güncellemesi, güncellenmiş Eğitmenler, yeni bir Seviye Yükseltme sistemi ve Savaşçı Dosyaları için yeni bir görünüm de dahil olmak üzere yaşam kalitesi yükseltmeleri ve yeni güncellemelerle doludur. Bu sürümle hedefimiz şişirilmiş kadroları azaltmak, avcı kadrosu yönetimini iyileştirmek ve seviye atlatma işlemini basitleştirmek.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir