The Simpsons: Tapped Out 4.43.5 Full Apk +Mod for Android

Simpsons Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 4.016.264 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Simpsonlar’ın yazarlarından, Springfield’ı nefes alarak kendi yaşamınızı yaratmanızı sağlayan şehir kurma oyunu geliyor! Homer yanlışlıkla Springfield’ı silen bir erimeye neden olduğunda, dağınıklığını temizlemek size kalmış… yani, onu yeniden inşa etmesine yardım edin!

Önemli

Homer’i sevdikleriyle (Marge, Lisa, Maggie (ve bazen Bart)) ve Ned Flanders gibi sevmediği kişilerle yeniden bir araya getirmeye yardımcı olun. Springfield’ı Barflies’den (Barney Gumble) Wise Guys’a (Fat Tony) en sevdiğin karakterlerle yeniden doldur. Hepsini ekleyin, yargılamayacağız! Daredevil Bart veya Lizard Queen Lisa gibi seçeneklerle karakterlerinizi dokuzluya giydirin ve en sevdiğiniz The Simpsons bölümlerinden sahneleri yeniden yaşayın!

Kendi hayatını kontrol edemiyor musun? Artık bunun yerine Springfield vatandaşlarının yaşamlarını kontrol edebilirsiniz! Apu’nun Kwik-E-Mart’ta gülünç derecede uzun vardiyalarla çalışmasını sağlayın, Moe’nin yasadışı hayvanları kaçırmasını sağlayın veya Homer’ı tüm gün havuz kenarında yapın… sonuncusu o kadar da kötü olmayabilir.

İndirme: The Simpsons Apk MOD

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

The Simpsons’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

Bay Burns kendi ekmeğini alır ve eski profesyonel güreş devresini sadece kendi baş düşmanını keşfetmek için satın alarak dolaşır, en canlı baş düşmanı Aristoteles Amadopolis yeni yeni başlayan Springfield Elite Güreşinin arkasındadır. Güreşçiler yüzüğe çarptığında dirsekler ve egolar (Bay Burns için bu sadece tıbbi bir durum olsa da) uçacak. Kimin kazandığını öğrenmek için şimdi güncelleyin!

Simpsons hakkında özet APK

ad Simpsons APK
Yayımcı ELEKTRONİK SANATLAR
En son sürüm 4.43.5
Platformlar Android 4.1
paket com.ea.game.simpsons4_row
İndirme: Orijinal Simpsons APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir