The Pirate: Plague of the Dead 2.7 (Full) Apk- Mod for Android

The Pirate: Plague of the Dead hakkında özet

ad Korsan: veba ölülerin APK
Yayımcı Ev Net Oyunlar
En son sürüm 2.7 yapı 271
Platformlar Android 4.1
paket com.HomeNetGames.Pirates2
İndirme: Orijinal Korsan: Ölümün Plague APK

Sevgili dostlar, biz size Pirate: Veba Ölü APK son sürümü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oytuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. The Pirate: Plague of the Dead MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 45.118 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

The Pirate: Plague of the Dead, Jolly Roger’ı kaldırmanın en vahşi korsan kaptanı olmanın nasıl bir şey olduğunu görmenizi sağlayan bir sanal oyun! Efsanevi korsan kaptanı John Rackham rolünü üstlenin ve Uçan Çeteyi ölümden kaldırmak için gizli voodoo büyüsünü kullanın. Bu tarihsel korsan grubunun üyeleri birlikte korkutucu Engizisyon Mahkemesi ile karşı karşıya kalacaklar.

Dirilen kaptanların her biri, geminizin istatistiklerini geliştiren, daha fazla altın temin eden, savaşta avantaj sağlayan veya hatta güçlü Kraken’i çağırmanıza izin veren benzersiz becerilere sahiptir!

Ekranları yüklemeden açık bir dünyaya, dinamik gündüz ve gece döngüsüne ve hava durumuna sahip sistem, her mobil oyuncuya unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Plague of the Dead, büyük bir karşılama ile tanışan ve istikrarlı bir şekilde takip edilen hit oyun Caribbean Hunt’ı takiben The Pirate serisinin yeni bir taksitidir.

Önemli

  • Altın Çağ Korsanlığı’ndan eşsiz gemilerin ve tarihi kaptanların kilidini açmanıza izin veren heyecan verici kampanyayı tamamlayın.
  • Yükleme ekranı olmadan düşmanlar, hazine adaları, kaçakçı karakolları, kasabalar ve daha fazlasıyla dolu hem charted hem de charts sularının keşfine izin veren tamamen açık dünyayı dolaşın.
  • Karayip Denizi’ni keşfedin, şehirleri fethedin, ticaret yapın, hazine ve gizli yerler arayın.
  • Yağma, ticaret ve inşa. Oyun, altın kazanmanıza ve gemilerinizi yükseltmenize izin veren bir ekonomi sistemine sahiptir.
  • Filonuzu genişletin ve şiddetli deniz savaşlarında dikkate alınacak bir güç olun.
  • Görsel olarak çarpıcı grafiklerin, gerçekçi fizik, dinamik gündüz ve gece döngüsü ve hava sisteminin tadını çıkarın.

The Pirate: The Plague of the Dead’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.


önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.7 Build 271 Sürümündeki Yenilikler

  1. Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir