The Last Roman Village 1.0.16 Apk Full Mod for Android

The Last Roman Village 1.0.16 APK + Android için Mod hakkında özet

ad Son Roma Köyü
Yayımcı
En son sürüm 1.0.16
Platformlar Android 6.0
paket com.TwinStoneStudio.TheLastRomanVillage

genel bakış

Sevgili dostlar, The Last Roman Village APK’sinin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. The Last Roman Village MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 31 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Barış zamanı bitti. Roma İmparatorluğu artık mevcut değil. Roma tarihinin son parçasını korumak ve korumak için her şey General Marcus Aurelius’un elinde. Düşmanlar her iki taraftan da saldırıyor ve her iki kanatta da iyi savunma ve denge sağlamak önemlidir. Biraz şans ve akıllıca seçimlerle, Son Roma Köyü’nün kalacağını düşman ordularına göstermek için en iyi kararları alabileceksiniz.

Önemli

 • 10’dan fazla bina inşa edin ve yükseltin
 • Romalı askerleri eğitin ve yükseltin
 • İskeletler, orklar, troller, minotor goblinleri ve daha fazlası gibi çok çeşitli düşmanları yenin
 • 10 benzersiz patronu yen
 • Soldier Tekerlekleri, köpek evcil hayvanı, tüm askerler için% 10 daha fazla saldırı ve savunma, daha güçlü duvarlar ve kuleler, 3 sihir (çağırma askeri, ok yağmuru ve tanrıların gazabı), madeni paralar ve daha fazlası gibi birçok sürpriz kazanma seçeneği sunar.
 • Güzel müzik ve hava değişim atmosferi
 • Oyunda herhangi bir ekstra ücret veya mikro ücret olmayacak

The Last Roman Village APK Apk indir Oyunu oyna

The Last Roman Village’ı indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.16 sürümündeki yenilikler

 1. Farklı ekranları ve cihazları daha iyi eşleştirmek için Dokunmatik Kontrolleri yeniden boyutlandırma yeteneği eklendi.
 2. Çoklu Dil Desteği dahildir. Şu anda aşağıdaki diller için çeviriler ekledik: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça, Portekizce, Çince, Japonca ve Korece.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir