THE LAST REMNANT 1.0.1 Full Apk + Mod for Android + Data

SON HATIRLATMA hakkında özet

ad SON HATIRLATMA APK
Yayımcı SQUARE ENIX Ltd.
En son sürüm 1.0.1
Platformlar Android 6.0
paket com.square_enix.android_googleplay.thelastremnantremastered
İndirme: orijinal SON HATIRLATMA APK

SON HATIRLATMA Mod Rol Yapma Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,2 puan aldı, toplam 197 kişi oy kullandı.

En son 2008’de piyasaya sürülen The Last Remnant , büyüleyici hikayesi, sayısız karakteri ve karmaşık savaş sistemi ile oyuncuların kalplerini ve zihinlerini yakaladı. Şimdi bu kült klasik RPG, Remastered versiyonu ile geri döndü ve güncellenmiş bir oyun motoru ile geliştirilmiş daha da güzel grafiklerle Android’e geliyor.

Önemli

Dört ırktan oluşan bir dünya var: Mitra, Yama, Qsiti ve Sovani.

Bu dünyada, “Kalıntılar” adı verilen gizemli nesneler eski zamanlardan beri var olmuştur. Bu nesneleri kim yarattı? Ne zaman? Hangi nedenle? Kimse bilmenin yollarını bilmiyordu, ama bilmiyordu, ama devasa güçlerini çıkarmaya ve kullanmaya devam etti.

Ancak, Kalıntıların muazzam gücü yavaş yavaş dünyanın dengesini yitirmesine neden oldu. Daha fazla ayrılık hüküm süren ve onu takip edenleri birbirinden ayırdıkça, bir savaş patlak verdi – uzun ve sonsuz bir çekişmenin başlangıcı.

SON HATIRLATMA’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

SON HATIRLATMA OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.square_enix.android_googleplay.thelastremnantremastered” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.1 sürümündeki yenilikler

  1. Kostik Patlama ve Thunderbreath için etki alanı ile ilgili bir sorun düzeltildi.
  2. Alt ve ana silahları aynı anda optimize ederken, alt silah optimizasyonunun ana silah maksimize edildiğinde daha fazla malzeme gerektirmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  3. Diğer küçük sorunlar düzeltildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir