The House of Da Vinci 2 1.0.1 Full Apk- Data for Android

The House of Da Vinci 2 hakkında özet

ad Da vinci’nin evi 2 APK
Yayımcı
En son sürüm 1.0.1
Platformlar Android 6.0
paket com.bluebraingames.houseofdavinci2
İndirme: Orijinal Da Vinci'nin Evi 2 APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Da Vinci’nin Evi APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. The House of Da Vinci 2 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.9, toplam 6.460 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Giacomo, Rönesans dehasının çırağı Leonardo da Vinci ol. Bulmacalar, mekanik aletler ve akıl almaz buluşlarla dolu dünyayı keşfedin. Zaman içinde seyahat edin ve insanlık tarihinin en büyük keşfine yol açan bir dizi gizemli olaya tanık olun.

En güçlü silahın aklın, zekâ ve yeteneğin.

Önemli

 • Çözülmeyi bekleyen yüzlerce yeni nesneye, 3D bulmacalara ve mekanik beyin bükücülere el koy.
 • Sadece geçmiş gizemleri ve gizli nesneleri ortaya çıkarmak için zamanda geriye gidin – şimdiki zamanı önemli bir şekilde şekillendirmek için benzersiz Oculus Perpetua kullanın.
 • Büyüleyici konumlarda daha sezgisel olarak gezinin. Tüm oyun kontrolleri, mümkün olduğunca sezgisel hissetmek için yeniden tasarlandı ve optimize edildi.
 • Tüm duyular için bir zevk: tüm hikaye şimdi tamamen anlatılıyor. Kaz yumruları kaçınılmazdır.
 • Leonardo da Vinci’nin ünlü Son Akşam Yemeği’ni yarattığını gösteren de dahil.

Çeşitli zorluklar ile ilginç bulmacalar. Çok çeşitli atmosferik deneyimler sunan güzel grafikler ve ses ortamı. Gerilim yaratan etkileyici anlatım… En iyi gizem / bulmaca oyunlarından biri

The House of Da Vinci 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

The House of Da Vinci 2 OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.bluebraingames.houseofdavinci2” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.1 sürümündeki yenilikler

Chromebook için destek eklendi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir