The Fear: Creepy Scream House 2.2.9 Apk Full Mod for Android

Korku hakkında özet 2.2.9 APK + Mod for Android

ad Korku
Yayımcı
En son sürüm 2.2.9
Platformlar Android 4.1
paket com.geneticstudios.thefear

genel bakış

Sevgili dostlar, size Korku APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Korku MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 3.9, toplam 126.004 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yeni oyunumuz The Fear 3: Creepy Scream House yayınlandı, mağazamızda veya google play’de bulabilirsiniz!

“Marta’ya bir şey olmaya başlamıştı. Tuhaf davranıyordu. Birkaç ay sonra, psikopat olduğu ve tedavisinin mevcut olmadığı teşhis edildi. Korkutucu davranışlar sergiliyordu. Kendine zarar vermeye başlamıştı. Tek seçenek onu sığınmaya götürmek ve ondan ayrılmaktı. Çok çaresizdim ama ailemiz için en iyi şeydi. Serena ile birlikte sığınma evine götürüldükten sonra tanıştım ve Marta’yı unutmak için onunla evlendim. Ben ve kızım mutluyduk, ama geceleri bir şey hissediyorum. Birkaç günlüğüne eski eşimin intiharını gördüm. Bazen garip sesler duyuyorum ve tüm bunlar beni korkutuyor. Bunun hakkında kızım ve kızımla konuşmuyorum çünkü onları endişelendirmek istemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bildiğim tek şey, artık tüm bunlara dayanamıyorum …
Mike”

Aniden her şey ters gitmeye başladı. Biri seni takip ediyor ve ailen tehdit altında. Çabuk eve geri dönmeli ve karının ve kızının iyi olup olmadığını görmelisin. Her şeye geçmeden önce korkunuzun sizi yenmesine ve evinize ulaşmasına izin vermeyin.

Önemli

 1. Derinden etkileyen hikaye
 2. Yüksek grafikler
 3. Korkulu ve gergin atmosfer
 4. 8 farklı dil Türkçe, İngilizce, Rusça, Çince, Almanca, Fransızca, Japonca, İspanyolca
 5. Kulaklıklarınızı en iyi şekilde takın
 6. Korku oyunları gibi fobiniz var mı ve korku sesleri yüzünden eğilmek mi istiyorsunuz?
 7. Korku paranormal bir korku ve ürpertici bir oyun
 8. Korkunç korku hikayelerinde yaşayın ve çığlık seslerini hissedin
 9. Korkusuz bir oyuncuysanız, korkunç ve perili bir evde fobilerinizle karşılaşacaksınız
 10. Şeytan düşmanının önünde korkmuş görünme. Çünkü o bir şeytan gibi
 11. Korkuyu kemiklerinde hissedeceksin
 12. O şeytan ince düşman sürünür
 13. Kötü düşmanın kaçtı. Onu bul yoksa sana musallat olmak için geri gelecek. Çünkü gözlerinde cehennem gibi içsel bir öfke yok

The Fear APK Apk indir Oyunu oyna

The Fear’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.2.9 sürümündeki yenilikler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir